Shogun oglądaj online serial disney

ShowMax październik 2018 – lista premier seriali i filmów oraz ocena ramówki

Dariusz Filipek
2 min czytania
Carrie (źródło: film; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

ShowMax październik niestety sobie odpuścił. Szkoda, bo w poprzednich miesiącach serwis nieco nadrabiał dystans do HBO GO i Netflixa.

Najwidoczniej w uznano, że ShowMax październik wygra promocjami i zmianami, a nie dobrą ramówką. Czy jednak wystarczą wydłużone darmowe okresy próbne (promocja Coca-Coli, T-Mobile i Play) oraz konta, na których nie trzeba opłacać abonamentu, by obejrzeć niektóre filmy i seriale? Nie sądzę. Przede wszystkim liczą się treści, a tymi nie obrodziło.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Jestem zszokowany. Tak słabej ramówki nie było tam od niepamiętnych czasów. Pojawi się zaledwie jedna produkcja oryginalna! Razem z Egzorcystą mamy trzy nowe sezony seriali. To nie tylko trochę za mało. To żenująco niewiele. Ponadto obejrzycie 27 filmów. Łącznie dostaliśmy 30 tytułów

ShowMax październik 2018 – seriale

Na ShowMax wraca z trzecim sezonem kreskówka dla dorosłych Egzorcysta. Kto zna i lubi, ten obejrzy, kto nie – jak ja – będzie szukał dalej. Co znajdzie? Niewiele więcej. Pojawi się jeszcze kontynuacja serialu Stacja Berlin oraz Channel Zero. Niestety nie tylko dostaniemy mało seriali, ale na domiar złego są takie sobie.

ShowMax październik 2018 – filmy

W grafice wiodącej do tego wpisu mamy Carrie, gdyż ShowMax postawił w październiku na kino grozy. I nie byłoby w tym nic złego. Wręcz cieszyłbym się, bo dobry horror dobra rzecz. Jednak to nie Shudder, gdzie oczekiwalibyśmy przede wszystkim horrorów. A jednak poza pierwszą adaptacją debiutanckiej powieści Stephena Kinga, jego remakem z 2013 roku, Świtem żywych trupów Snydera, Morderczymi klownami z kosmosu, Powrotem żywych trupów, Armią ciemności, innymi adaptacjami prozy Kinga – Cujo i Mgły oraz kilkoma innymi lepszymi i gorszymi straszakami, kinomani nie znajdą zbyt wiele świeżynek.

Na upartego warto zwrócić uwagę na Dwunastu gniewnych ludzi z 1957 roku. To kino, które się nie starzeje. Jest niczym wino, chociaż nie tyle im starsze, tym lepsze, a bardziej: im starsze, tym aktualniejsze.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

ShowMax paźdzerinik 2018 – pozostałe programy

Co poza tym? Praktycznie nic. Nie pokwapili się o żadne dokumenty czy programy rozrywkowe. Nie zyskają również dzieci. Bieda, straszna bieda.

[wpdatatable id=35]

ShowMax październik nie tyle odpuścił, ile całkowicie go olał, a swoich abonentów pokpił.

Jeśli korzystacie z serwisu za darmo, nie ma nad czym płakać. Jednak z mojej perspektywy zupełnym nonsensem byłoby płacić abonament przez ten miesiąc. Lepiej odczekać do listopada z nadzieją, że ludzie pracujący w ShowMaksie zauważą, że HBO GO, Netflix, a nawet Amazon Prime Video dosłownie ich w ziemię wgniatają. Może mają świadomość, że dali ciała. Nie powstał nawet tradycyjny materiał wideo promujący ofertę. Sprawdzam raz na jakiś czas ich YouTube i nic.

Pełna oferta serwisu ShowMax

[interaction id=”5baf90d4b2ce12f786d8c242″]

ShowMax - ocena oferty na październik 2018 roku 19,90 zł
listopad w showmax 2017

Nazwa: ShowMax

Opis: ShowMax to serwis strumieniujący seriale, filmy i programy rozrywkowe, z którego można korzystać uiszczając comiesięczną opłatę abonamentową.

Offer price: 19,90

Waluta:

System operacyjny: iOS, Apple TV, przegldarki internetowe, Android, smart tv (wybrane urządzenia), Xbox One, Playstation 4,

Kategoria aplikacji: Multimedia

[ Więcej ]

3/10

Werdykt

ShowMax w październiku to obraz nędzy i rozpaczy, kiedy popatrzeć na konkurencję. To chyba najsłabsza oferta od czasu premiery serwisu.

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x