showmax październik 2018 filmy showmax październik 2018 seriale
3/10
Carrie (źródło: film; edycja: Popkulturyści)
in , ,

SUPER!SUPER! SMUTNESMUTNE

ShowMax październik 2018 – lista premier seriali i filmów oraz ocena ramówki

ShowMax październik niestety sobie odpuścił. Szkoda, bo w poprzednich miesiącach serwis nieco nadrabiał dystans do HBO GO i Netflixa.

Najwidoczniej w uznano, że ShowMax październik wygra promocjami i zmianami, a nie dobrą ramówką. Czy jednak wystarczą wydłużone darmowe okresy próbne (promocja Coca-Coli, T-Mobile i Play) oraz konta, na których nie trzeba opłacać abonamentu, by obejrzeć niektóre filmy i seriale? Nie sądzę. Przede wszystkim liczą się treści, a tymi nie obrodziło.

Jestem zszokowany. Tak słabej ramówki nie było tam od niepamiętnych czasów. Pojawi się zaledwie jedna produkcja oryginalna! Razem z Egzorcystą mamy trzy nowe sezony seriali. To nie tylko trochę za mało. To żenująco niewiele. Ponadto obejrzycie 27 filmów. Łącznie dostaliśmy 30 tytułów

ShowMax październik 2018 – seriale

Na ShowMax wraca z trzecim sezonem kreskówka dla dorosłych Egzorcysta. Kto zna i lubi, ten obejrzy, kto nie – jak ja – będzie szukał dalej. Co znajdzie? Niewiele więcej. Pojawi się jeszcze kontynuacja serialu Stacja Berlin oraz Channel Zero. Niestety nie tylko dostaniemy mało seriali, ale na domiar złego są takie sobie.

ShowMax październik 2018 – filmy

W grafice wiodącej do tego wpisu mamy Carrie, gdyż ShowMax postawił w październiku na kino grozy. I nie byłoby w tym nic złego. Wręcz cieszyłbym się, bo dobry horror dobra rzecz. Jednak to nie Shudder, gdzie oczekiwalibyśmy przede wszystkim horrorów. A jednak poza pierwszą adaptacją debiutanckiej powieści Stephena Kinga, jego remakem z 2013 roku, Świtem żywych trupów Snydera, Morderczymi klownami z kosmosu, Powrotem żywych trupów, Armią ciemności, innymi adaptacjami prozy Kinga – Cujo i Mgły oraz kilkoma innymi lepszymi i gorszymi straszakami, kinomani nie znajdą zbyt wiele świeżynek.

Na upartego warto zwrócić uwagę na Dwunastu gniewnych ludzi z 1957 roku. To kino, które się nie starzeje. Jest niczym wino, chociaż nie tyle im starsze, tym lepsze, a bardziej: im starsze, tym aktualniejsze.

ShowMax paźdzerinik 2018 – pozostałe programy

Co poza tym? Praktycznie nic. Nie pokwapili się o żadne dokumenty czy programy rozrywkowe. Nie zyskają również dzieci. Bieda, straszna bieda.

[wpdatatable id=35]

ShowMax październik nie tyle odpuścił, ile całkowicie go olał, a swoich abonentów pokpił.

Jeśli korzystacie z serwisu za darmo, nie ma nad czym płakać. Jednak z mojej perspektywy zupełnym nonsensem byłoby płacić abonament przez ten miesiąc. Lepiej odczekać do listopada z nadzieją, że ludzie pracujący w ShowMaksie zauważą, że HBO GO, Netflix, a nawet Amazon Prime Video dosłownie ich w ziemię wgniatają. Może mają świadomość, że dali ciała. Nie powstał nawet tradycyjny materiał wideo promujący ofertę. Sprawdzam raz na jakiś czas ich YouTube i nic.

Pełna oferta serwisu ShowMax

[interaction id=”5baf90d4b2ce12f786d8c242″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

ShowMax - ocena oferty na październik 2018 roku 19,90 zł
listopad w showmax 2017

Nazwa: ShowMax

Opis: ShowMax to serwis strumieniujący seriale, filmy i programy rozrywkowe, z którego można korzystać uiszczając comiesięczną opłatę abonamentową.

Offer price: 19,90

Waluta:

System operacyjny: iOS, Apple TV, przegldarki internetowe, Android, smart tv (wybrane urządzenia), Xbox One, Playstation 4,

Kategoria aplikacji: Multimedia

[ Więcej ]

3/10
3/10

Werdykt

ShowMax w październiku to obraz nędzy i rozpaczy, kiedy popatrzeć na konkurencję. To chyba najsłabsza oferta od czasu premiery serwisu.

Plusy

  • Kilka filmów?

Minusy

  • Cała reszta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

House of Cards 6 sezon dlaczego Frank Underwood nie żyje

House of Cards 6 – dlaczego Frank Underwood nie żyje – oto jest pytanie

alita: battle angel data premiery

Alita: Battle Angel wychodzi z ośmiodniowego okna śmierci. Film przesunięto na przyszły rok