showmax logo logotyp grafika obrazek obraz napis artur biedroń snl polska
ShowMax ze znanymi twarzami i jeszcze taniej.
in

ShowMax taniej i stawia na znane twarze. Robert Bierdoń w SNL Polska

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

ShowMax się stara. To trzeba przyznać. Powoli, krok po kroku gra o widza. Głównie cenami i chwytliwymi pomysłami. Dlatego w SNL Polska wystąpi między innymi Robert Biedroń.

Niedawno odnowiłem subskrypcję w ShowMax. I przez blisko miesiąc obejrzałem siedem odcinków seriali. Zdarza mi się oglądać więcej w ciągu dnia na Netfliksie. Jednak z dosyć lichego streamingu z kilkoma nowościami na krzyż, serwis zaczyna się zmieniać na naszych oczach, stawiając na coraz ciekawsze koncepcje. I nieważne jak bardzo nie przepadam za kreskówkami Bartosza Walaszka (dobrze napisałem nazwisko? – dajcie znać w sekcji komentarzy), to Blok Ekipa (to już na pewno napisałem źle – nie dawajcie znać w sekcji komentarzy) jest u nas cholernie popularny i inwestycja w Egzorcystę była bardzo trafionym pomysłem, gdyż przyciągnęła trochę inny rodzaj widzów, niż ci, którzy oglądają Opowieści podręcznej.

Dziś ogłoszono nazwiska pierwszych celebrytów, którzy poprowadzą rodzimą wersję rozrywkowego widowiska Saturday Night Live. W pierwszym odcinku wystąpi aktor Piotr Adamczyk, który zagrał papieża, a w kolejnym pojawi się najsłynniejszy rowerzysta w Polsce, czyli Robert Biedroń. Premiera SNL Polska odbędzie się na żywo już 2 grudnia o godzinie 21:00.

Robert Biedroń
Robert Biedroń

Nie przypominam sobie, żeby którykolwiek ze streamingów zagranicznych stworzył u nas podobne widowisko. Nie wiem czy będzie dobre, złe, średnie, ale jest to zupełnie nowa rzecz i tym samym ShowMax zaczyna mi się jawić jako zupełnie inna jakość. Bardziej lokalne SVOD, stawiające na nieco inne pomysły niż Netflix czy HBO. Być może ktoś doszedł do wniosku, że skoro nie potrafią na razie zrobić czegoś na poziomie Watahy, a budżet serialowego Wiedźmina, który zadebiutuje na Netfliksie, jeszcze długo będzie dla nich nieosiągalny, to stworzą sobie warunki do funkcjonowania jako streaming z tańszymi treściami, stawiający na to, co akurat może być u nas na topie.

Nie tylko taniość, ale również cena jest tu kluczowa. Od teraz możecie mieć ShowMax za 14.91 zł w przeliczeniu miesięcznym.

ShowMax podpisał umowę z PayU, na mocy której będziecie mogli opłacić abonament z góry, co będzie skutkowało niższą ceną w przeliczeniu miesięcznym.[/vc_column_text][vc_message message_box_color=”white” icon_fontawesome=”fa fa-quote-left”]Kupując subskrypcję w okresie promocji na trzy miesiące klienci zapłacą 55zł, na sześć – 99zł, a opłacając 12-miesięczną subskrypcję zapłacą 179zł, dzięki czemu oszczędzają 59,80zł. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować się na stronie showmax.com i wybrać opcję abonamentu przedpłaconego. Promocja rozpoczyna się 24 listopada i potrwa co najmniej do końca roku.

– Czytam w informacji prasowej.

[/vc_message][vc_column_text]Mam nadzieję, że ShowMax tymi ruchami będzie zyskiwał i za kilka lat będziemy mieli atrakcyjny streaming, który bez większych problemów będzie mógł zawalczyć treścią z Netflixem, HBO i kolejnymi graczami, którzy prędzej czy później pojawią się na naszym rynku. Ciekawie zaczyna się to zarysowywać.

Pamiętajcie jednocześnie, że ciągle możecie mieć ShowMax za darmo na rok, jeśli jesteście abonentami sieci Play (dotyczy to wybranych abonamentów).

Źródło: ShowMax[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

bbc seriale tvn mec badania statystyki ankieta

TVN robi lepsze seriale niż BBC. To nie żarty, to badania MEC

liga sprawiedliwości 2017 online pl recenzja
6/10

“Liga sprawiedliwości” – recenzja filmu