ShowMax wrzesień 2018 – sprawdzamy, co będzie grane i oceniamy ofertę

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 30 wyświetleń
1 min czytania
Showmax we wrześniu 2018 roku (źródło: ShowMax; edycja: Popkulturyści)

https://www.youtube.com/watch?v=DOEVBxzLZPI

Showmax we wrześniu uraczy nas kolejnymi odcinkami świetnego Rojstu, ale niestety im dalej w las, tym coraz bardziej nieciekawie się robi. Chociaż oferta filmowa jest urocza, tak brakuje nowości serialowych.

Wrześniowa ramówka ShowMaxu to zaledwie pięć seriali oraz mnóstwo, bo aż czterdzieści pięć filmów! Innych produkcji – tutaj olbrzymie: niestety! – brak.

Seriale ShowMaxu we wrześniu

Chociaż Rojst jest genialny, tak brakuje historii w odcinkach. Pojawi się co prawda czwarty sezon świetnej produkcji AMC Halt and Catch Fire, po dwa sezony niezłego kryminału Tajemnice Laketop oraz serialowej wersji Wolf Creek, ale to o wiele za mało, żeby utrzymać prawdziwego serialomaniaka przed ekranem.

Filmy ShowMaxu we wrześniu

Tutaj się dzieje. ShowMax przygotował bardzo mocny zastrzyk filmów. Dla siebie znajdą coś nawet fani produkcji tak złych, że aż dobrych, z cudowną Barbarellą na czele. Jeśli lubicie klasyki nieco bardziej uznane, zapewne zainteresujecie się Terminatorem czy Człowiekiem z blizną. Nie zabraknie produkcji nieco nowszych i kameralnych. Nie jest to co prawda oferta na poziomie HBO GO we wrześniu, ale filmowo jest lepiej niż na Netfliksie.

[wpdatatable id=33]

ShowMax potrzebuje więcej interesujących seriali, więcej różnorodności. Wrzesień nie jest tragiczny, jak kilka miesięcy w tym roku, ale boli brak dokumentów, programów rozrywkowych oraz produkcji dla dzieci… Trzeba nad tym popracować.

Pełna oferta serwisu ShowMax

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x