Showmax wrzesień 2018 Rojst
6/10
Showmax we wrześniu 2018 roku (źródło: ShowMax; edycja: Popkulturyści)
in , ,

ShowMax wrzesień 2018 – sprawdzamy, co będzie grane i oceniamy ofertę

https://www.youtube.com/watch?v=DOEVBxzLZPI

Showmax we wrześniu uraczy nas kolejnymi odcinkami świetnego Rojstu, ale niestety im dalej w las, tym coraz bardziej nieciekawie się robi. Chociaż oferta filmowa jest urocza, tak brakuje nowości serialowych.

Wrześniowa ramówka ShowMaxu to zaledwie pięć seriali oraz mnóstwo, bo aż czterdzieści pięć filmów! Innych produkcji – tutaj olbrzymie: niestety! – brak.

Seriale ShowMaxu we wrześniu

Chociaż Rojst jest genialny, tak brakuje historii w odcinkach. Pojawi się co prawda czwarty sezon świetnej produkcji AMC Halt and Catch Fire, po dwa sezony niezłego kryminału Tajemnice Laketop oraz serialowej wersji Wolf Creek, ale to o wiele za mało, żeby utrzymać prawdziwego serialomaniaka przed ekranem.

Filmy ShowMaxu we wrześniu

Tutaj się dzieje. ShowMax przygotował bardzo mocny zastrzyk filmów. Dla siebie znajdą coś nawet fani produkcji tak złych, że aż dobrych, z cudowną Barbarellą na czele. Jeśli lubicie klasyki nieco bardziej uznane, zapewne zainteresujecie się Terminatorem czy Człowiekiem z blizną. Nie zabraknie produkcji nieco nowszych i kameralnych. Nie jest to co prawda oferta na poziomie HBO GO we wrześniu, ale filmowo jest lepiej niż na Netfliksie.

[wpdatatable id=33]

ShowMax potrzebuje więcej interesujących seriali, więcej różnorodności. Wrzesień nie jest tragiczny, jak kilka miesięcy w tym roku, ale boli brak dokumentów, programów rozrywkowych oraz produkcji dla dzieci… Trzeba nad tym popracować.

Pełna oferta serwisu ShowMax

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Showmax we wrześniu 2018 roku 19,90 zł
showmax logo logotyp grafika obrazek obraz napis artur biedroń snl polska

Nazwa: ShowMax

Opis: ShowMax to serwis strumieniujący treści wideo w zamian za comiesięczną opłatę abonamentową.

Offer price: 19,90

Waluta:

System operacyjny: iOS, Apple TV, przegldarki internetowe, Android, smart tv (wybrane urządzenia), Xbox One, Playstation 4,

Kategoria aplikacji: Multimedia

[ Więcej ]

6/10
6/10

Werdykt

Nie tylko Rojstem i filmami streaming stoi, niestety. ShowMax ma świetny rodzimy serial, ale musi poszerzyć ofertę serialową i bardziej zróżnicować ramówkę.

Plusy

  • Rojst
  • Sporo ciekawych filmów

Minusy

  • Mało nowych seriali…
  • … a nowe wcale nie są takie nowe
  • Filmy i seriale, a później długo, długo nic…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix wrzesień 2018
8/10

Netflix wrzesień 2018 – sprawdzamy, co będzie grane i oceniamy ofertę

hbo go wrzesień 2018 hbo wrzesień 2018 kroniki times square
7/10

HBO GO wrzesień 2018 – sprawdzamy, co będzie grane i oceniamy ofertę