Ad image

Showrunner Cloak & Dagger jest za crossoverem z Runaways

Piotr Frankowski
3 min czytania
Cloak & Dagger (Freeform)

Z ostatniej chwili

Czy Cloak & Dagger i Runaways mają szansę na crossover? Showrunner jednego z tych seriali, jest jak najbardziej za. Powiedział też coś, co bardzo trudno jednoznacznie zinterpretować.

Crossovery między serialami a filmami Marvela to jedno z największych marzeń fanów tego ogromnego uniwersum. Za takim rozwiązaniem jest również mnóstwo osób pracujących nad tymi widowiskami. Aktorzy, zarówno serialowi, jak i filmowi, niejednokrotnie wyrażali chęć udziału w takich przedsięwzięciach. I w pewnym sensie się to udało. W pierwszych sezonach Agentów T.A.R.C.Z.Y.  gościnnie pojawił się Nick Fury (Samuel L. Jackson), mieliśmy tam również Marię Hill (Cobie Smulders) oraz Sif (Jaimie Alexander). Oczywiście sam Phil Coulson (Clark Gregg) jest postacią, która wystąpiła najpierw w filmach, a dopiero później w serialu.

- Reklama -
Ad image

Za to crossovery pomiędzy serialami to normalna rzecz. Widzieliśmy je w produkcjach Netflixa. Tam najpierw zapoznaliśmy się z Daredevilem, Jessicą Jones, Lukiem Cagem i Iron Fistem, a następnie zobaczyliśmy ich spotkanie w Defenders. Aczkolwiek ci bohaterowie pojawiają się na jednej platformie streamingowej, więc zadanie było ułatwione.

W zeszłym roku pojawiły się pogłoski, że sytuacja ma się zmienić w Runaways. Miały się tam pojawić nawiązania do Defenders. Jednak, jak widać, ostatecznie do czegoś takiego nie doszło. Dlatego z ogromnym dystansem zacząłem podchodzić do wszelkich informacji związanych z zamiarami tworzenia większych crossoverów. Mój błąd. Joe Pokaski, który pełni funkcję showrunnera serialu Cloak & Dagger, powiedział jakiś czas temu coś, co jest wyjątkowo interesujące, ale i trudne do jednoznacznego zinterpretowania:

Jestem wielkim fanem tego, co Josh (Schwartz) i Stephanie (Savage) zrobili przy Runaways i zawsze rozmawiamy o tym, kiedy będziemy robić nasz crossover. Na drodze jest prawdopodobnie 400 prawników. Jestem podekscytowany tym, że Cloak & Dagger mogą być częścią uniwersum. – Oznajmił Joe Pokaski w rozmowie z That Hashtag Show.

Co znaczyło, że rozmawiają? Czy miał na myśli rozmowę z twórcami Runaways na temat crossoveru, czy po prostu z ekipą swojego serialu? Ciężko stwierdzić.

Trzeba pamiętać, że oba widowiska są kręcone w zupełnie innych miastach, bo w Los Angeles i Nowym Orleanie. Trudno byłoby nakręcić spotkanie głównych bohaterów tych produkcji. Do takiego wydarzenia doszłoby więc pewnie dopiero w ich następnych sezonach. W każdym razie słów Pokaskiego nie ma co lekceważyć, bo skoro coś takiego rozważa i jest wielce prawdopodobne, że chodziło mu o rozmowę z twórcami Runaways, to być może dostaniemy to, na co tak długo czekaliśmy. A za to mocno trzymam kciuki.

Przypominam, że serial Runaways możecie oglądać na ShowMax. Streaming ten pokaże również Cloak & Dagger. Drugie widowisko będzie miało premierę 7 czerwca.

Runaways na ShowMax

Źródło: ScreenRant

- Reklama -
Skazana Max serial

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz