film Sierra Burgess jest przegrywem netflix Sierra Burgess jest przegrywem film Sierra Burgess jest przegrywem 2018 Sierra Burgess jest przegrywem Sierra Burgess Is a Loser
Sierra Burgess jest przegrywem zapowiada się na przyjemną, aczkolwiek słodko-gorzką komedię romantyczną o nastolatkach. (zdjęcie: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Netflix pokazał zwiastun filmu Sierra Burgess jest przegrywem, który zapowiada się świetnie

Netflix ma lepsze i gorsze dni. I nawet jeśli opisywana niedawno Zagłada nie zapowiada się niesamowicie, tak zwiastun komedii romantycznej Sierra Burgess jest przegrywem kupił mnie z miejsca.

Sierra Burgess jest przegrywem (w oryginale Sierra Burgess is a Loser) opowie o niezbyt popularnej i raczej nielubianej licealistce, tytułowej Sierrze Burgess. Dziewczyna jest zabawna i utalentowana, ale przez to, że nie jest panienką z okładki, nie układa jej się w randkowym świecie. Wydawałoby się, że tego stanu rzeczy nic nie zmieni, aż nawiązuje kontakt z przystojnym futbolistą. Jednak ten nigdy wcześniej jej nie widział. Z jednej strony świetnie im się rozmawia, z drugiej Sierra obawia się, co będzie, gdy chłopak dowie się, iż rozmawia z dziewczyną uznawaną za szkolny pasztet. Na domiar złego wkręca nieświadomego Jamey’ego jeszcze bardziej, zawiązując dziwny sojusz z dziewczyną, z którą się nie znosi, by ta udawała ją w zamian za przysługę.

Film Sierra Burgess jest przegrywem zapowiada się znakomicie. W roli głównej zobaczycie znaną ze Stranger Things Shannon Purser, która wcielała się tam w biedną Barbarę.

Dziewczyna jest świetną i ujmującą aktorką, i już w zwiastunie kupiła mnie swoją rolą. Film powstanie do scenariusza Lindsey Beer, której portfolio to masa filmów, dopiero czekających na premierę. Jednak przynajmniej kilka z nich zapowiada się bardzo dobrze, gdyż pisała lub pomagała tworzyć scenariusze do takich produkcji jak Masters of the Universe, Godzilla vs. Kong, Silver & Black czy Dungeons & Dragons. Reżyserem został Ian Samuels, dobrze zapowiadający się reżyser, który zadebiutuje Sierrą Burgess w długim metrażu.

Premiera tej przewrotnej komedii romantycznej o nastolatkach odbędzie się 7 września.

Film Sierra Burgess jest przegrywem w serwisie Netflix >>

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Znajdź nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

film zagłada netflix zagłada film 2018

Zagłada to kolejny film sci-fi od Netflixa. Są jacyś chętni?

The Expanse 3 The Expanse sezon 3 The Expanse amazon prime video The Expanse netflix

Co dalej z The Expanse? Showrunner o przejściu do Amazonu i dalszych losach serialu