in

SUPER!SUPER!

Netflix pokazał zwiastun filmu Sierra Burgess jest przegrywem, który zapowiada się świetnie

Netflix ma lepsze i gorsze dni. I nawet jeśli opisywana niedawno Zagłada nie zapowiada się niesamowicie, tak zwiastun komedii romantycznej Sierra Burgess jest przegrywem kupił mnie z miejsca.

Sierra Burgess jest przegrywem (w oryginale Sierra Burgess is a Loser) opowie o niezbyt popularnej i raczej nielubianej licealistce, tytułowej Sierrze Burgess. Dziewczyna jest zabawna i utalentowana, ale przez to, że nie jest panienką z okładki, nie układa jej się w randkowym świecie. Wydawałoby się, że tego stanu rzeczy nic nie zmieni, aż nawiązuje kontakt z przystojnym futbolistą. Jednak ten nigdy wcześniej jej nie widział. Z jednej strony świetnie im się rozmawia, z drugiej Sierra obawia się, co będzie, gdy chłopak dowie się, iż rozmawia z dziewczyną uznawaną za szkolny pasztet. Na domiar złego wkręca nieświadomego Jamey’ego jeszcze bardziej, zawiązując dziwny sojusz z dziewczyną, z którą się nie znosi, by ta udawała ją w zamian za przysługę.

Film Sierra Burgess jest przegrywem zapowiada się znakomicie. W roli głównej zobaczycie znaną ze Stranger Things Shannon Purser, która wcielała się tam w biedną Barbarę.

Dziewczyna jest świetną i ujmującą aktorką, i już w zwiastunie kupiła mnie swoją rolą. Film powstanie do scenariusza Lindsey Beer, której portfolio to masa filmów, dopiero czekających na premierę. Jednak przynajmniej kilka z nich zapowiada się bardzo dobrze, gdyż pisała lub pomagała tworzyć scenariusze do takich produkcji jak Masters of the Universe, Godzilla vs. Kong, Silver & Black czy Dungeons & Dragons. Reżyserem został Ian Samuels, dobrze zapowiadający się reżyser, który zadebiutuje Sierrą Burgess w długim metrażu.

Premiera tej przewrotnej komedii romantycznej o nastolatkach odbędzie się 7 września.

Film Sierra Burgess jest przegrywem w serwisie Netflix >>

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Zagłada to kolejny film sci-fi od Netflixa. Są jacyś chętni?

Co dalej z The Expanse? Showrunner o przejściu do Amazonu i dalszych losach serialu