Siły kosmiczne sezon 2 netflix serial
"Siły kosmiczne" dostały od Netflixa drugą szansę
in

SMUTNESMUTNE SUPER!SUPER! OkropneOkropne

“Siły kosmiczne” dostają drugi sezon, kiedy lepiej oceniane seriale Netflixa gryzą ziemię

https://www.youtube.com/watch?v=7HvrjW2Pof4

“Siły kosmiczne” wrócą. Netflix postanowił przedłużyć ten słabo oceniany serial, jednocześnie kasując kilka produkcji o wiele lepiej przyjętych przez widzów i krytyków.

“Siły kosmiczne” to serial łączący komedię z elementami fantastycznonaukowymi. Netflix wymusił zmniejszenie budżetu, a zdjęcia zostały przeniesione z Los Angeles do Vancouver. Jednak Steve Carell nadal utrzyma sytą wypłatę. Aktor ma otrzymywać ponad milion dolarów za odcinek.

⚡ PRZECZYTAJ: Netflix wpadł w szał kasowania seriali

 

Decyzja Netflixa jest dosyć zaskakująca. “Siły kosmiczne” to serial, który nie spotkał się z przychylnością widzów i krytyków. Na Rotten Tomatoes pierwszy sezon ma słabą ocenę 5,78/10. Zaledwie 38% z 95 zebranych opinii, to oceny pozytywne. Widzowie na IMDB nieco lepiej ocenili serial, który ma w tym serwisie ocenę 6,8/10. Ze swojej strony dodam, że odpadłem po drugim odcinku, którym dałem serialowi drugą szansę. Trzeciej nie będzie.

W tym samym czasie, gdy “Siły kosmiczne” dostają drugi sezon, inne, o wiele lepiej oceniane seriale, muszą obejść się smakiem i niedostają kontynuacji. Oto kilka skasowanych przez Netflix seriali z wyższymi niż “Siły kosmiczne” ocenami, które miały premiery w tym roku, a które niedostaną drugiej odsłony (pod uwagę nie brałem seriali zaplanowanych na jeden sezon – pokroju “Unorthodox”, “Gambit Królowej” czy “Kalifat”):

  1. “Mesjasz”6,25/10
  2. “To nie jest ok”6,82/10
  3. “Spinning Out” – 5,75/10
  4. “Nastoletnie łowczynie nagród” – 7,25/10
  5. “Rozłąka”6,22/10

⚡ PRZECZYTAJ: “The Crown” wróciło na Netflix

To jasno pokazuje, że Netflix powoli, ale sukcesywnie przestaje być miejscem dla dobrych seriali, a zaczyna robić coraz więcej przestrzeni dla produkcji popularnych, ale artystycznie słabych. Smutne.

A co Wy myślicie o polityce Netflixa, który kasuje całkiem przyzwoite seriale, a zostawia na antenie słabe? Czy serwis skasował w ostatnim czasie serial, do którego się przywiązaliście? Dajcie znać w sekcji komentarzy.

Źródło: SR

Oglądaj serial “Siły kosmiczne” w serwisie Netflix ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

4 komentarzy

  1. Jest to jeden z lepszych seriali komediowych Netflixa – tylko poziom ogladajacych jest rozny wiec nie kazdemu sie spodoba humor i krytyczne trzezwe spojrzenie na dzialania administracji rzadowej – jakiejkolwiek ; a poziom widzów jaki jest niech zaswiadczy ilosc seriali o SUPERBOCHATERACH czy SUPERMOCACH
    cale szczescie ze ktos w Netflixie ma odrobine smaku
    powoli bo powoli ale netflix podciaga sie w góre

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

erotica 2022 film netflix

“Erotica 2022”, czyli pięć historii, pięć reżyserek, pięć scenarzystek i jeden Netflix

without remorse amazon prime video film bez skrupułów

“Without Remorse” zamiast do kin ma trafić do internetu, czyli kolejny Tom Clancy na Amazon Prime Video