Siły kosmiczne sezon 2 netflix serial
"Siły kosmiczne" dostały od Netflixa drugą szansę
in

SMUTNESMUTNE SUPER!SUPER! WTF?!WTF?!

“Siły kosmiczne” dostają drugi sezon, kiedy lepiej oceniane seriale Netflixa gryzą ziemię

“Siły kosmiczne” wrócą. Netflix postanowił przedłużyć ten słabo oceniany serial, jednocześnie kasując kilka produkcji o wiele lepiej przyjętych przez widzów i krytyków.

“Siły kosmiczne” to serial łączący komedię z elementami fantastycznonaukowymi. Netflix wymusił zmniejszenie budżetu, a zdjęcia zostały przeniesione z Los Angeles do Vancouver. Jednak Steve Carell nadal utrzyma sytą wypłatę. Aktor ma otrzymywać ponad milion dolarów za odcinek.

⚡ PRZECZYTAJ: Netflix wpadł w szał kasowania seriali

 

Decyzja Netflixa jest dosyć zaskakująca. “Siły kosmiczne” to serial, który nie spotkał się z przychylnością widzów i krytyków. Na Rotten Tomatoes pierwszy sezon ma słabą ocenę 5,78/10. Zaledwie 38% z 95 zebranych opinii, to oceny pozytywne. Widzowie na IMDB nieco lepiej ocenili serial, który ma w tym serwisie ocenę 6,8/10. Ze swojej strony dodam, że odpadłem po drugim odcinku, którym dałem serialowi drugą szansę. Trzeciej nie będzie.

W tym samym czasie, gdy “Siły kosmiczne” dostają drugi sezon, inne, o wiele lepiej oceniane seriale, muszą obejść się smakiem i niedostają kontynuacji. Oto kilka skasowanych przez Netflix seriali z wyższymi niż “Siły kosmiczne” ocenami, które miały premiery w tym roku, a które niedostaną drugiej odsłony (pod uwagę nie brałem seriali zaplanowanych na jeden sezon – pokroju “Unorthodox”, “Gambit Królowej” czy “Kalifat”):

  1. “Mesjasz”6,25/10
  2. “To nie jest ok”6,82/10
  3. “Spinning Out” – 5,75/10
  4. “Nastoletnie łowczynie nagród” – 7,25/10
  5. “Rozłąka”6,22/10

⚡ PRZECZYTAJ: “The Crown” wróciło na Netflix

To jasno pokazuje, że Netflix powoli, ale sukcesywnie przestaje być miejscem dla dobrych seriali, a zaczyna robić coraz więcej przestrzeni dla produkcji popularnych, ale artystycznie słabych. Smutne.

A co Wy myślicie o polityce Netflixa, który kasuje całkiem przyzwoite seriale, a zostawia na antenie słabe? Czy serwis skasował w ostatnim czasie serial, do którego się przywiązaliście? Dajcie znać w sekcji komentarzy.

Źródło: SR

Oglądaj serial “Siły kosmiczne” w serwisie Netflix ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2 komentarzy

erotica 2022 film netflix

“Erotica 2022”, czyli pięć historii, pięć reżyserek, pięć scenarzystek i jeden Netflix

without remorse amazon prime video film bez skrupułów

“Without Remorse” zamiast do kin ma trafić do internetu, czyli kolejny Tom Clancy na Amazon Prime Video