simon leviev wywiad oszust z tindera
in ,

Wywiad z Simonem Levievem: “Nie jestem oszustem z Tindera”

Pierwsza zapowiedź wywiadu ze Simonem Levievem

Simon Leviev, który swoją złą sławę zawdzięcza dokumentowi “Oszust z Tindera”, odpowiada na sensacje, które ujrzały światło dzienne w filmie Netflixa.

Simon Leviev postanowił iść w zaparte. W wywiadzie udzielonym Inside Edition odpowiedział na oskarżenia postawione przez kobiety, które opowiedziały o jego szwindlach w “Oszuście z Tindera”. Chociaż nadal czekamy na pełną treść rozmowy, która trafi do sieci w przyszły poniedziałek i wtorek, to poznaliśmy fragmenty wywiadu. Poza Levievem w nagraniu uczestniczyła jego nowa dziewczyna.

“Byłem po prostu singlem, który chciał spotkać jakieś dziewczyny na Tinderze (…) Nie jestem oszustem z Tindera” (…) Nie jestem potworem, którego wszyscy kreują.

Simon Leviev dla Inside Edition

Stwierdził również, że nie oszukał i nie groził kobietom, które oskarżyły go o to w dokumencie. Ponadto powiedział, iż nigdy nie podawał się za syna miliardera. Leviev nie poczuwa się do żadnej winy i jedyne, na czym mu zależy, to oczyszczenie swojego nazwiska. Zaznaczył, iż jest legalnie działającym biznesmenem, który trafił na żyłę złota kupując Bitcoiny w 2011 roku.

Levieva broni jego nowa dziewczyna

Leviev był dwukrotnie skazany za oszustwa

Leviev jest niechlubnym bohaterem dokumentu, w którym został zaprezentowany jako naciągacz. Miał rozkochiwać kobiety poznane na Tinderze, karmić je kłamstwami i zostawiać je z olbrzymimi długami.

Chociaż w wywiadzie Leviev twierdzi, iż wszelkie zarzuty wobec niego są wyssane z palca, to w rodzimym Izraelu został skazany za oszustwo, kradzież i fałszerstwo. Odsiedział 5 miesięcy w więzieniu. Poza tym dostał dwuletni wyrok w Finlandii w 2015 roku za oszukanie trzech innych kobiet. Według dokumentalistów mógł wyłudzić nawet 10 milionów dolarów od kobiet, z którymi się spotykał.

Aktorka mogła popełnić samobójstwo

Lindsey Pearlman znaleziono w zaparkowanym samochodzie, owiniętą w koc, a dookoła niej miały leżeć pigułki. Czytaj o sprawie Pearlman ▶

Leviev odmówił filmowcom Netflixa rozmowy podczas produkowania dokumentu. Pojechali nawet do Izraela, do jego rodzinnego miasta, ale matka mężczyzny nie wiedziała, gdzie ten na tamten czas przebywał.

“Oszust z Tindera” został obejrzany przez ponad 50 milionów widzów Netflixa. Dokument zaraz po premierze był na ustach mediów całego świata. Spowodował, iż Tinder wyśledził i zablokował konta Levieva. W sprawie pojawił się także polski wątek. Więcej o tej historii dowiecie się z recenzji dokumentu.

Film dokumentalny “Oszust z Tindera” obejrzycie online w serwisie Netflix ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Teksańska masakra piłą mechaniczną 2022 recenzja film netflix
4/10

“Teksańska masakra piłą mechaniczną” (2022) – recenzja filmu

peacemaker serial recenzja hbo max

“Peacemaker” – sezon 1 – recenzja serialu