in

Skandal na koncercie The Killers w Gruzji: “Brat” z Rosji wywołuje burzę!

PRZEPRASZAMY! The Killers wygwizdani za nazwanie rosyjskiego fana swoim “bratem”. Zespół przeprasza fanów.

CZYTAJ WSZYSTKO O:
Muzyka

Zespół muzyczny The Killers przeprosił swoich fanów po tym, jak zostali obrzuceni gwizdami podczas niedawno odbytego koncertu w Gruzji. Do skandalu doszło, gdy zaproszono rosyjskiego fana na scenę i nazwanie go swoim “bratem”.

Zespół rockowy, którego liderem jest wokalista Brandon Flowers, zaprosił fana na scenę podczas swojego występu w Szekwetili we wtorek, aby zagrał na perkusji. To tradycja, którą grupa praktykuje od pewnego czasu. Jednak ten fan stwierdził, że pochodzi z Rosji, co niezbyt podobało się gruzińskiej publiczności.

Brandon i spółka natychmiast otrzymali wiele negatywnych reakcji, co skłoniło go do sugestii, że mężczyzna jest “bratem” tego kraju – co jeszcze bardziej ich zdenerwowało. Po kolejnych gwizdach zapytał, czy nie jest ich bratem, jako że pochodzi z Ameryki i znowu usłyszał gromkie gwizdy. Tłum był dość zdenerwowany, wielu ludzi z publiczności ostentacyjnie opuściło koncert.

Zespół złożył przeprosiny po trudnym występie, mówiąc: “Drodzy mieszkańcy Gruzji, nigdy nie mieliśmy zamiaru nikogo urazić!”.

Reagując na komentarz o “bracie”, dodali, “Rozumiemy, że komentarz, mający na celu sugerowanie, że cała publiczność i fani The Killers są ‘braćmi i siostrami’, mógł zostać źle zrozumiany. Nie mieliśmy zamiaru nikogo obrazić i przepraszamy”.

Dla tych, którzy tego nie wiedzą, Gruzja uzyskała niepodległość od Związku Radzieckiego w 1991 roku, ale na przestrzeni lat miała problemy z Rosją, włącznie z inwazją na kraj w 2008 roku. Ponadto obecnie Rosja toczy wojnę z Ukrainą.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Łukasz Mendak

Skandal w krainie czarów Disneya? Firma pozwana za oszustwo finansowe

Zdradziła męża dla “Stranger Things”! Dała 10 tysięcy dolarów fałszywemu aktorowi!