Skulls
Amber Midthunder w filmie "Skulls"
in

“Skulls”, czyli nadchodzący prequel “Predatora”, który ma być równie dobry, co oryginał

Zdjęcia do “Skulls” są na ukończeniu, więc powoli przygotowujcie się na powrót do świata Predatorów polujących na nasz gatunek dla sportu.

“Skulls” od 20th Century Studios jest już prawie ukończony. Będzie to kolejny film z serii “Predator”. Jednak tym razem dostaniemy prequel, który opowie historię pierwszego pojawienia się zabójczego gatunku na naszej planecie. Akcja będzie rozgrywała się na długo przed tym, co zobaczyliśmy w filmie z Arnoldem Schwarzeneggerem z 1987 roku. Od czasu premiery tamtego filmu, uniwersum rozrosło się o kolejne części oraz spin-offy, ale także komiksy czy gry wideo. Ostatnim filmem z cyklu był niezbyt przychylnie przyjęty “Predator” z 2018 roku.

“Skulls” ma być czymś w rodzaju “Zjawy”. Co jasno nasuwa skojarzenie morderczej i nierównej walki człowieka z potworem. W tym przypadku czas akcji będzie również odległy, gdyż w filmie zobaczymy znaną z “Legionu” Amber Midthunder, która wcieliła się w kobietę Komańczę, sprzeciwiającą się normom i tradycyjnemu postrzeganiu płci. Jej bohaterka dąży do tego, aby zostać wojowniczką.

Dan Trachtenberg podjął się reżyserii widowiska. Wcześniej kręcił głównie seriale. Ma na koncie między innymi pracę nad “The Boys”, “Czarnym lustrem”, ale najbardziej znany jest z innego, całkiem niezłego i niepokojącego filmu z potworami, czyli “Cloverfield Lane 10”. Scenariusz do jego filmu napisał Patrick Aison, który poprzednio pracował nad “Jackiem Ryanem” dla Prime Video.

Równie dobry, co oryginał

“Skulls” nie boi się naśladować tego, co zobaczyliśmy w pierwszym filmie. Jednak w tym przypadku zamiast umięśnionego Arnolda dostaniemy nieustępliwą Amber. Twórcy twierdzą, iż najnowszy film będzie równie dobry, co pierwszy i jednocześnie godnie go uzupełni.

Amber Midthunder
Amber Midthunder ma unieszkodliwić przynajmniej jednego Predatora

Według krążących plotek “Skulls” nie pojawi się na większości rynków w kinach, a w serwisie Hulu oraz Disney+ w pakiecie Star. Niestety oba serwisy są wciąż niedostępne w Polsce, ale możecie z nich korzystać w naszym kraju dzięki usłudze Pure VPN.

Czekacie na “Skulls”? A przede wszystkim — wierzycie, że nadchodzący film będzie równie dobry, co pierwszy “Predator”? Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o nadciągającym prequelu kultowego sci-fi.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na redakcja[email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Bob Odenkirk zasłabł na planie _Zadzwoń do Saula_. Aktor trafił do szpitala

Bob Odenkirk zasłabł na planie “Zadzwoń do Saula”. Aktor trafił do szpitala

Scarlett Johansson czarna wdowa pozew disney

Scarlett Johansson pozywa Disney za “Czarną Wdowę”. Aktorka miała stracić 50 milionów dolarów!