Skyrim Together Reborn
11 osób gra jednocześnie dzięki "Skyrim Together Reborn"
in

SUPER!SUPER!

„Skyrim Together Reborn” – czyli zagrajmy w to raz jeszcze, ale w co-opie

Skyrim Together Reborn” to coś, na co fani mordowania smoków czekali. W tym tygodniu ujrzymy specjalnego moda, który pozwala na granie w “Skyrima” w trybie co-op.

Quest wykonywany w pięcioosoobowej grupie

Myślę, że każdemu kiedyś przeszło przez myśl, że chętnie przemierzałby świat smoczych dzieci z przyjacielem, partnerem, kuzynem czy nawet kochanką. Wcześniej za pośrednictwem „Skyrim Together” była oczywiście taka możliwość, ale pozostawała po sobie wiele do życzenia.

Tilted Online stworzyło kompletnie nową, zbudowaną od podstaw wersję, która tym razem ma pozwolić na odczuwanie pełni przyjemności przy wspólnym wykrzykiwaniu „Fus Ro Dah!”. „Team Together”, jak lubią siebie nazywać, wypowiedzieli się ostatnio na temat tworzenia modów, które pozwalają zmieniać lubiane gry jednoosobowe w multiplayerowe przygody:

„Przekształcenie gry jednoosobowej w grę wieloosobową bez kodu źródłowego jest prawie niemożliwe, zwłaszcza w przypadku zespołu programistów, który składa się z garstki uczniów, którzy robią to za darmo w wolnym czasie. Miejcie to na uwadze podczas gry w Reborn. Mod nie będzie doskonały. Od czasu do czasu będzie się zawieszać, niektóre zadania się psują, będą błędy. Tego nie da się naprawić. […] Wciąż, mod jest grywalny, jest zabawa, i jest o wiele lepszy od starego „Skyrim Together”.

Zawartość „warsztatowa”, czyli mody, do „Skyrima” od początku odniosły duży sukces; miecze Jedi, Zombie czy kompletnie nowa fabuła zapoczątkowały skok popularności modów do znanych gier. „Skyrim Together Reborn” to swoiste zwieńczenie tego segmentu – przypomnijmy, że gra ma ponad dekadę – a i tak, z pewnością, przyniesie dużo frajdy tym, którzy ponownie zechcą założyć hełm.

Na stronie Tilted Online Wiki grupa przygotowała lapidarne poradniki odnośnie zakładania serwera, instrukcji instalowania moda czy bezpośredniej rozgrywki.

Premiera będzie miała miejsce już 08.06 o godz. 16:00. W ramach oczekiwania polecam wejść na stronę grupy i poczytać sobie o ich twórczości, a ja idę zebrać ekipę, z którą spędzę 3h w edytorze postaci…

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Jakub Kozakiewicz

Gram, oglądam i czytam, a przede wszystkim szukam rozległych światów i niesamowitych historii. Po godzinach wieloletni fan Nintendo i fantastyki.

hbo max usuwa seriale oryginalne

Z HBO Max znikają produkcje oryginalne. Już nie obejrzycie tam m.in. “Vinyla”

disney+ lipiec 2022

Disney+ lipiec 2022 – premiery miesiąca. Oto seriale i filmy, które obejrzycie w serwisie