skyshowtime w polsce 2022
in ,

SUPER!SUPER!

Zastanawiacie się, kiedy premiera SkyShowtime? Nieprędko. To na Canal+ obejrzycie “Dexter: New Blood” i “Yellowjackets”

Seriale, które spodziewaliśmy się obejrzeć dopiero na SkyShowtime pojawią się na Canal+. Tym samym można sądzić, iż serwis Comcastu i ViacomCBS nie zadebiutuje w Polsce wcześniej niż jesienią.

Spodziewaliśmy się, że SkyShowtime pojawi się w naszym kraju prędzej niż później, ale najwidoczniej będziemy musieli poczekać na start serwisu dłużej, aniżeli tego byśmy chcieli. Usługa, która ma być w Polsce nowym domem dla filmów i seriali produkowanych przez należące do Comcastu NBCUniversal oraz widowiska spod szyldu ViacomCBS, najprawdopodobniej nie pojawi się w naszym kraju w pierwszej połowie 2022 roku.

Chociaż medialni giganci postanowili zawiązać joint venture pod szyldem SkyShowtime, zamiast zdobywać niektóre rynki z osobna serwisami Peacock i Paramount+, to widać, iż nieśpieszno im, aby zaatakować szykowanym serwisem. ViacomCBS postanowił udzielić licencji na jedne z najmocniejszych premier ostatnich miesięcy Canal+. Serwisowi, który jest jednym z potencjalnych konkurentów SkyShowtime w Polsce.

“Dexter: New Blood” na Canal+

Canal+ pokaże w Polsce niedawne premiery stacji Showtime, czyli “Dexter: New Blood”, “Yellowjackets” oraz “American Rust”. Pierwszy z wymienionych seriali pojawi się w serwisie Canal+ 9 marca 2022 roku. W tym dniu dostępny będzie cały 10-odcinkowy sezon widowiska. Ponadto w serwisie będziecie mogli obejrzeć również wszystkie poprzednie sezony “Dextera”.

“Dexter: New Blood” obejrzycie w serwisie Canal+

Widowiska Showtime są rozsiane po różnych serwisach strumieniujących. Na Canal+ znajdziecie, chociażby “Ptaka dobrego Boga” oraz “Matrymonialny przekręt”, a na ViaPlay niedawno zadebiutowały kryminalne seriale dokumentalne “Buried” czy “Murder in the Bayou”. Z kolei na HBO GO można obejrzeć między innymi nowe odcinki “Billions” i wszystkie sezony “The Affair”.

SkyShowtime w Polsce raczej nie wcześniej niż jesienią

To trop wskazujący, że najpewniej do jesieni SkyShowtime nie pojawi się w naszym kraju. Być może nawet nie w 2022 roku. Istnieje nikłe prawdopodobieństwo, że serwis mógłby zawitać do naszego kraju bez wspomnianych produkcji lub posiadać je w bibliotece w tym samym czasie, co Canal+, ale prędzej jest to znak, że Comcast i ViacomCBS ociągają się z premierą nowej usługi.

“Yellowjackets” to swoiste połączenie filmu “Alive, dramat w Andach” z serialem “Zagubieni”

Jaką ofertę będzie miało SkyShowtime?

SkyShowtime mają zasilić największe działa ViacomCBS oraz Comcastu. Są to między innymi biblioteki CBS, Paramount Pictures, Paramount+, Nickelodeon, MTV, Comedy Central, Showtime, BET, NBC, Sky, E!, Syfy, Oxygen, Peacock, Universal Pictures, licznych mediów informacyjnych oraz kanałów ze sportem na żywo czy stacji telewizyjnych przeznaczonych dla widzów nieanglojęzycznych.

Zdania o “American Rust” są podzielone, ale Jeff Daniels jest zwyczajowo świetny

Konkurencja w Polsce jest coraz ostrzejsza

Na otarcie łez pozostaje marcowa premiera serwisu HBO Max oraz zaplanowany na lato bieżącego roku start Disney+ w Polsce. Z jednej strony nie dziwne, że SkyShowtime mogłoby nie wytrzymać bezpośredniej konkurencji z serwisami WarnerMedia i Disneya, ale jednocześnie im bardziej odwlekana jest premiera, tym trudniej będzie się wbić w coraz mocniej zamurowywany rynek.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

tkaniny wodoodporne na pokrowce krzesła poszewki poduszki tarasowe

Największy wybór tkanin wodoodpornych, z których można uszyć pokrowce na krzesła lub poszewki na poduszki tarasowe

spotify the joe rogan experience

Joe Rogan i prezes Spotify o antyszczepionkowych teoriach i ucieczce artystów