Gdzie oglądać serial “Sługa narodu”? Produkcję z Wołodymyrem Zełenskim obejrzycie online za darmo po polsku

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 85 wyświetleń
1 min czytania
Serial “Sługa narodu” obejrzycie online w Polsce

“Sługa narodu” to serial, który przyniósł olbrzymią sławę prezydentowi Ukrainy, Wołodymyrowi Zełenskiemu. Dziś bohatersko broni swojego kraju, a Wy możecie w tym czasie obejrzeć za darmo widowisko, które przyczyniło się do jego sukcesu politycznego.

“Sługa narodu” to niejedyna produkcja, w której wystąpił prezydent Zełenski. Zanim zajął się polityką, Ukraińcy oglądali go w wielu filmach i serialach. Jednak to właśnie ten serial, opowiadający o trzydziestoletnim nauczycielu historii w liceum, który zostaje prezydentem Ukrainy, przyniósł mu ogólnokrajową sławę. Komedia doczekała się trzech sezonów i jednego filmu.

Gdzie obejrzeć serial “Sługa narodu” w Polsce?

sługa narodu napisy pl

Serial możecie obejrzeć na oficjalnym kanale “Sługa narodu” na YouTube — zupełnie legalnie i z polskimi napisami. Gdyby polskie napisy nie działały, a jest z tym problem, możecie je przełączyć na angielskie.

Na tę chwilę to jedyna możliwość, aby obejrzeć serial legalnie w Polsce. Obecnie żaden serwis strumieniujący w naszym karju nie ma go w swojej ofercie.

W Ukrainie widowisko można obejrzeć w serwisie stacji 1+1, która obecnie nadaje w Polsce między innymi poprzez serwis TVN24 GO oraz na ukraińskim Netfliksie.

Kijów Live

Jak uzyskać dostęp do Netflix po ukraińsku w Polsce? Dzięki temu poradnikowi zrobicie to w kilka sekund

Netflix po ukraińsku w Polsce jest na wyciągnięcie ręki. W kraju, w którym przebywa obecnie grubo ponad milion Ukraińców, a z terenu pogrążonej w wojnie Ukrainy przybywają kolejni, jest to niezwykle przydatna funkcjonalność. CZYTAJ WIĘCEJ ▶

Właśnie dowiedzieliśmy się, że w Wielkiej Brytanii prawa do serialu kupiła stacja Channel 4, która pokaże serial z Zełenskim pod tytułem “Servant Of The People”. Oczekujemy, że Netflix lub inny serwis strumieniujący w Polsce również zakupi serial, aby mocniej rozpropagować go w naszym kraju.

Tytuł serialu, czyli “Sługa narodu”, w którym prezydent Zełenski wcielił się w Wasyla Pietrowicza Hołoborodko, został również nazwą jego partii i trampoliną do wielkiej polityki. Dlatego nawet z historycznego punktu widzenia jest to ważna produkcja.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x