Gdzie oglądać serial "Sługa narodu"? po polsku online za darmo
in

SUPER!SUPER! LOLLOL Na czasieNa czasie SZOKSZOK SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Gdzie oglądać serial “Sługa narodu”? Produkcję z Wołodymyrem Zełenskim obejrzycie online za darmo po polsku

Serial “Sługa narodu” obejrzycie online w Polsce

“Sługa narodu” to serial, który przyniósł olbrzymią sławę prezydentowi Ukrainy, Wołodymyrowi Zełenskiemu. Dziś bohatersko broni swojego kraju, a Wy możecie w tym czasie obejrzeć za darmo widowisko, które przyczyniło się do jego sukcesu politycznego.

“Sługa narodu” to niejedyna produkcja, w której wystąpił prezydent Zełenski. Zanim zajął się polityką, Ukraińcy oglądali go w wielu filmach i serialach. Jednak to właśnie ten serial, opowiadający o trzydziestoletnim nauczycielu historii w liceum, który zostaje prezydentem Ukrainy, przyniósł mu ogólnokrajową sławę. Komedia doczekała się trzech sezonów i jednego filmu.

Gdzie obejrzeć serial “Sługa narodu” w Polsce?

sługa narodu napisy pl

Serial możecie obejrzeć na oficjalnym kanale “Sługa narodu” na YouTube — zupełnie legalnie i z polskimi napisami. Gdyby polskie napisy nie działały, a jest z tym problem, możecie je przełączyć na angielskie.

Na tę chwilę to jedyna możliwość, aby obejrzeć serial legalnie w Polsce. Obecnie żaden serwis strumieniujący w naszym karju nie ma go w swojej ofercie.

W Ukrainie widowisko można obejrzeć w serwisie stacji 1+1, która obecnie nadaje w Polsce między innymi poprzez serwis TVN24 GO oraz na ukraińskim Netfliksie.

Kijów Live

Jak uzyskać dostęp do Netflix po ukraińsku w Polsce? Dzięki temu poradnikowi zrobicie to w kilka sekund

Netflix po ukraińsku w Polsce jest na wyciągnięcie ręki. W kraju, w którym przebywa obecnie grubo ponad milion Ukraińców, a z terenu pogrążonej w wojnie Ukrainy przybywają kolejni, jest to niezwykle przydatna funkcjonalność. CZYTAJ WIĘCEJ ▶

Właśnie dowiedzieliśmy się, że w Wielkiej Brytanii prawa do serialu kupiła stacja Channel 4, która pokaże serial z Zełenskim pod tytułem “Servant Of The People”. Oczekujemy, że Netflix lub inny serwis strumieniujący w Polsce również zakupi serial, aby mocniej rozpropagować go w naszym kraju.

Tytuł serialu, czyli “Sługa narodu”, w którym prezydent Zełenski wcielił się w Wasyla Pietrowicza Hołoborodko, został również nazwą jego partii i trampoliną do wielkiej polityki. Dlatego nawet z historycznego punktu widzenia jest to ważna produkcja.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Netflix zmiana języka na ukraiński

Jak uzyskać dostęp do Netflix po ukraińsku w Polsce? Dzięki temu poradnikowi zrobicie to w kilka sekund

netflix gry stranger things

Netflix dalej idzie w gry. Firma przejmuje za 65 milionów euro twórców “Stranger Things: Puzzle Tales”