Pet Sematary 2 zwiastun Smętarz dla zwierzaków
Smętarz dla zwierzaków (źródło: Paramount Pictures; edycja: Pokulturyści)
in

SZOKSZOK

Smętarz dla zwierzaków z drugim, jeszcze lepszym zwiastunem, który zawiera wielki spoiler

5 kwietnia premierę będzie miała nowa adaptacja Smętarza dla zwierzaków Stephena Kinga. Już dziś możecie sprawdzić drugi zwiastun widowiska, który prezentuje się świetnie.

Zwiastun nowej wersji Smętarza dla zwierzaków spoileruje wielką zmianę fabularną względem materiału źródłowego. Dlatego, jeśli nie chcecie psuć sobie zabawy, którą i tak pewnie bardziej spostrzegawczym zepsuł świetny, ale niestety również spoilerowy plakat, darujcie sobie oglądanie i czytanie czegokolwiek o tym filmie. Najlepiej już dziś odłóżcie pieniądze na wyjście do kina, ponieważ widowisko wyreżyserowane przez Kevina Kolscha i Dennisa Widmyera prezentuje się znakomicie. Jakkolwiek mam jeszcze w pamięci ich poprzedni dzieło, czyli stylowy, interesujący, ale ostatecznie dosyć przeciętny film Gwiazdy w oczach.

Smętarz dla zwierzaków nieco inaczej, ale opowie znaną już historię tajemniczego cmentarzyska dla zwierząt, gdzie ożywiony zostaje kot czteroosobowej rodziny Creedów. Kiedy dochodzi do rodzinnej tragedii, Louis Creed (w tej roli Jason Clarke) postanawia jeszcze raz udać się w kierunku cudownego cmentarza. Jednak odzyskane tam życie członka rodziny, zamieni życia reszty domowników w koszmar.

Drugi plakat filmu Smętarz dla zwierzaków (Paramount Pictures)
Drugi plakat filmu Smętarz dla zwierzaków (Paramount Pictures)

W tegorocznej adaptacji prozy Kinga zobaczycie również Amy Seimetz oraz Johna Lithgowa. Scenariusz jest dziełem Davida Kajganicha (nowa Suspiria) oraz Jeffa Buhlera (Nocny pociąg z mięsem). Sprawdźcie również poprzedni zwiastun.

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Serial Kingdom recenzja Kingdom Netflix Kingdom serial netflix
7/10

Kingdom – sezon 1 – recenzja koreańskiego serialu Netflixa o średniowiecznych zombie

Shaft 2019 zwiastun

Shaftów trzech na zwiastunie nowego Shafta