Pet Sematary 2 zwiastun Smętarz dla zwierzaków
Smętarz dla zwierzaków (źródło: Paramount Pictures; edycja: Pokulturyści)
in

SZOKSZOK

Smętarz dla zwierzaków z drugim, jeszcze lepszym zwiastunem, który zawiera wielki spoiler

https://www.youtube.com/watch?v=q3FQNMa3jVI

5 kwietnia premierę będzie miała nowa adaptacja Smętarza dla zwierzaków Stephena Kinga. Już dziś możecie sprawdzić drugi zwiastun widowiska, który prezentuje się świetnie.

Zwiastun nowej wersji Smętarza dla zwierzaków spoileruje wielką zmianę fabularną względem materiału źródłowego. Dlatego, jeśli nie chcecie psuć sobie zabawy, którą i tak pewnie bardziej spostrzegawczym zepsuł świetny, ale niestety również spoilerowy plakat, darujcie sobie oglądanie i czytanie czegokolwiek o tym filmie. Najlepiej już dziś odłóżcie pieniądze na wyjście do kina, ponieważ widowisko wyreżyserowane przez Kevina Kolscha i Dennisa Widmyera prezentuje się znakomicie. Jakkolwiek mam jeszcze w pamięci ich poprzedni dzieło, czyli stylowy, interesujący, ale ostatecznie dosyć przeciętny film Gwiazdy w oczach.

Smętarz dla zwierzaków nieco inaczej, ale opowie znaną już historię tajemniczego cmentarzyska dla zwierząt, gdzie ożywiony zostaje kot czteroosobowej rodziny Creedów. Kiedy dochodzi do rodzinnej tragedii, Louis Creed (w tej roli Jason Clarke) postanawia jeszcze raz udać się w kierunku cudownego cmentarza. Jednak odzyskane tam życie członka rodziny, zamieni życia reszty domowników w koszmar.

Drugi plakat filmu Smętarz dla zwierzaków (Paramount Pictures)
Drugi plakat filmu Smętarz dla zwierzaków (Paramount Pictures)

W tegorocznej adaptacji prozy Kinga zobaczycie również Amy Seimetz oraz Johna Lithgowa. Scenariusz jest dziełem Davida Kajganicha (nowa Suspiria) oraz Jeffa Buhlera (Nocny pociąg z mięsem). Sprawdźcie również poprzedni zwiastun.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Serial Kingdom recenzja Kingdom Netflix Kingdom serial netflix
7/10

Kingdom – sezon 1 – recenzja koreańskiego serialu Netflixa o średniowiecznych zombie

Shaft 2019 zwiastun

Shaftów trzech na zwiastunie nowego Shafta