The Boys sezon 4

Śmierć Angusa Clouda – bez śladu listu pożegnalnego. Teoria przypadkowego przedawkowania wspierana dowodami

Magda Kucybała
3 min czytania

Z ostatniej chwili

Wciąż przytłacza nas wiadomość o tragicznej śmierci Angusa Clouda. Młody aktor, którego życie nagle ustało, zostawił w naszych sercach pytania bez odpowiedzi. To, co wiemy teraz, sugeruje, że jego odejście było wynikiem przypadkowej przedawkowania, a nie samobójstwa, jak początkowo przypuszczano. Co więcej, nie pozostawił po sobie listu pożegnalnego.

Brak notatki pożegnalnej w takich sytuacjach prowadzi do spekulacji. Źródła związane z dochodzeniem w sprawie śmierci Angusa Clouda potwierdzają, że młody aktor nie zostawił po sobie żadnego śladu, żadnych słów, które mogłyby rzucić światło na to, co działo się w jego umyśle. Jak wcześniej donosiliśmy, Cloud został znaleziony martwy w swojej sypialni w zeszłym miesiącu w rodzinnych stronach Oakland. Pierwotne oświadczenie ze strony rodziny wskazywało na możliwość, że Angus mógł zakończyć swoje życie własną ręką.

- Reklama -
Ad image

To oświadczenie ujawniło ból, jaki Angus odczuwał po śmierci swojego ojca. Dodatkowo wyrażono w nim otwarty opis jego zmagań z problemami zdrowia psychicznego, mając nadzieję, że jego odejście stanie się przypomnieniem dla innych, że nie są sami i nie powinni walczyć w ciszy i samotności.

Bliska osoba związana z Cloudem podzieliła się również informacją, że miał on poważne myśli samobójcze po śmierci ojca. Tej informacji towarzyszył dreszcz emocji i niepojętego smutku, jakie rodzi myśl o tym, przez co przechodził.

Jednak zaledwie kilka dni po jego odejściu, matka Angusa, Lisa, postanowiła zdementować teorie o samobójstwie syna. Twierdziła, że dzień przed jego śmiercią rozmawiali o przyszłości, pomagał członkom rodziny, a nawet porządkował swój pokój. Ta sprzeczność budzi niepokój i wątpliwości, wrzucając nas w mroczną otchłań pytań, na które trudno znaleźć odpowiedź.

pobrane 7

Plakaty z “Euforii”

Tutaj znajdziesz wyjątkowe plakaty inspirowane telewizyjnym show “Euforia”.

Jak donosiliśmy wcześniej, telefon z domu rodziny Clouda do numeru alarmowego 911 dotyczył “możliwego przedawkowania”. Całego nagrania możecie posłuchać poniżej.

Sekcja zwłok Angusa została ukończona – jak podaje TMZ – czekamy teraz na wyniki badań toksykologicznych. Brak listu pożegnalnego zdaje się jeszcze bardziej potwierdzać teorię Lisy dotyczącą okoliczności śmierci jej syna. Jednak bez względu na to, w jakim kierunku podążą fakty, pozostajemy z sercem pełnym żalu i tęsknoty za młodym aktorem znanym z “Euforii”, którego światło zgasło zbyt wcześnie, pozostawiając nas w ciemności smutku.

- Reklama -
Skazana Max serial

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz