in

SUPER!SUPER!

“Śmierć nadejdzie dziś” jeszcze raz, czyli trzecia część przygód Tree

śmierć nadejdzie dziś 3
Zwiastun filmu “Śmierć nadejdzie dziś”

Film “Śmierć nadejdzie dziś” połączył “Dzień świstaka” z “Krzykiem” i zarobił dzięki temu mnóstwo pieniędzy. Kontynuacja już takim hitem nie była, ale Jason Blum nie powiedział ostatniego słowa.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
ŚMIERĆ NADEJDZIE DZIŚ

Jason Blum, założyciel Blumhouse, odpowiadał niedawno na pytania fanów na Twitterze. Chociaż dyskusję zdominowała rozmowa o nadchodzącym “Halloween Ends”, okazało się, że “Śmierć nadejdzie dziś” nadal jest gorącym tematem.

Pierwszy film z serii zadebiutował w kinach w 2017 roku i stał się sporym sukcesem komercyjnym. W Polsce możecie go obejrzeć obecnie w serwisie Chili. Komediowy horror opowiadający o studentce umierającej w kółko w pętli czasu został nakręcony za niespełna 5 milionów dolarów, a przyniósł do kinowych kas biletowych 125 milionów. Dwa lata później dostaliśmy ciąg dalszy walki Tree (w tej roli Jessica Rothe) z zamaskowanym mordercą. Niestety drugi film (również dostępny na Chili) nie poradził sobie w kinach tak dobrze jak poprzednik i przy 9-milionowym budżecie przyniósł niewiele ponad 64 miliony dolarów. Chociaż zysk raczej dowiózł (nieznany jest budżet reklamowy produkcji), to uznano to za klapę.

Druga część przygotowywała podłoże pod trzeci i ostatni film z serii, ale okazało się, że relatywnie niewielkie wpływy zniweczyły drogę do zamknięcia historii w trylogii. Zamiast tego dostaliśmy nagrodę pocieszenia od Blumhouse, czyli “Piękną i rzeźnika” (również do obejrzenia na Chili) od Christophera Landona, reżysera “Śmierć nadejdzie dziś” i “Śmierć nadejdzie dziś 2”.

Blum powiedział, że coś się w sprawie trzeciej części dzieje. Nie dał żadnej gwarancji, ale przyznał, że przynajmniej trwają rozmowy. Wcześniej mówił, iż ma pomysł na trzecią odsłonę i nie powiedział jeszcze dowidzenia serii.

Christopher Landon zakończył kręcenie “We Have a Ghost” dla Netflixa, więc może niedługo poznamy konkrety, co do “Śmierć nadejdzie dziś 3”.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

netflix liczba subskrypcji nowe ceny 2022

Mniej widzów wybiera Netflix, więc Netflix podnosi ceny dotychczasowym subskrybentom

Pociąg tortur 1975 recenzja filmu
6/10

“Pociąg tortur” – recenzja filmu