in

SUPER!SUPER!

Jeszcze powdychamy “Snowfall”. Serial przedłużony na szósty i finałowy sezon

Snowfall sezon 6
Zwiastun serialu

Koniec “Snowfall” zbliża się wielkimi krokami, ale FX przygotowało dla fanów tego narkotykowego rollercoastera jeszcze jedną odsłonę.

“Snowfall” to ostatnie dziecko Johna Singeltona, który dał nam “Chłopaków z sąsiedztwa” czy rewizję “Shafta”. Widowisko, które zaczął współtworzyć dla FX, okazało się strzałem w dziesiątkę. Czego wyrazem niech będą świetne opinie o serialu wśród krytyków na Rotten Tomatoes i zupełnie zasłużona ocena 8,2/10 na IMDB. Produkcja nie jest hitem na miarę “Synów Anarchii” czy “Justified”, ale obecnie i tak jest najchętniej oglądanym serialem kontynuowanym na antenie FX.

O tym, że dostaniemy kolejne odcinki, dowiedzieliśmy się w połowie emisji piątego sezonu. Historia zakończy się w momencie, w którym opowieść nadal znajduje uznanie wśród widzów. “Snowfall” znalazł się w dobrych rękach, gdyż po śmierci Singeltona widowisko kontynuowali Eric Amadio oraz Dave Andron, którzy świetnie poradzili sobie z produkcją.

“Snowfall” zabiera nas do lat 80., kiedy Stany Zjednoczone trawiła epidemia cracku. Opowieść prezentuje wydarzenia z wielu perspektyw, ale serial przede wszystkim koncentruje się na Franklinie (w tej roli Damson Idris) – inteligentnym młodzieńcu, który wkręca się na całego w narkobiznes. Ta mocna historia na pewno przypadnie do gustu widzom, których kupiły klimaty pokroju “Narcos” czy “Breaking Bad”.

W Polsce “Snowfall” można oglądać w serwisie HBO Max. Niedawno debiutował tam siódmy odcinek piątego sezonu. W Stanach Zjednoczonych serial poza stacją FX widownia może śledzić również w serwisie Hulu. Na świecie jest dystrybuowany między innymi przez Disney+ oraz BBC.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

hbo max

“Nie zawsze najlepiej być pierwszym” – stwierdził szef HBO Max

The Sterling Affairs

“The Sterling Affairs”, czyli serial o Los Angeles Clippers z Laurencem Fishburnem i Jacki Weaver w obsadzie