The Boys sezon 4

Snowpiercer dwa tygodnie wcześniej. Jest nowy zwiastun widowiska

Dariusz Filipek
1 min czytania
Snowpiercer - serial TNT dwa tygodnie wcześniej

Z ostatniej chwili

https://www.youtube.com/watch?v=fVMF7tz-20c&feature=emb_title

- Reklama -
Ad image

Snowpiercer, czyli serialowa wersja filmu Joon-ho Bonga (Parasite) będzie miała premierę dwa tygodnie wcześniej.

W ostatnich tygodniach jesteśmy co rusz informowani o kolejnych przesunięciach premier filmów i seriali oraz o zamrażaniu produkcji z powodu niebezpieczeństwa, którym jest pandemia koronawirusa. Premiera Snowpiercera jest jednym z nielicznych przypadków, kiedy nie tylko serial pojawi się na ekranach, ale pojawi się wcześniej, niż pierwotnie zapowiadano – nie 31, a 17 maja.

Snowpiercer to serial opowiadający o ziemi, która zamieniła się w zamarznięte pustkowie. Nieliczni ludzie, którzy przeżyli, poruszają się nieustannie pociągiem okrążającym glob. Wewnątrz trwa walka klas, która prowadzi do krwawego buntu pasażerów.

Serial zapewne nie powstałby, gdyby nie pozytywnie przyjęty film z Chrisem Evansem. Jednak postapokaliptyczna historia pierwotnie zrodziła się w głowie Jacquesa Loba na łamach komiksu Le Transperceneige.

Serialowy Snowpiercer zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych w stacji TNT. W Polsce serial pojawi się w serwisie Netflix.

W serialu wystąpią: Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Alison Wright, Mickey Sumner, Susan Park, Iddo Goldberg, Katie McGuinness, Annalize Basso, Sam Otto, Roberto Urbina, Sheila Vand, Jaylin Fletcher oraz Graeme Manson.

- Reklama -
Skazana Max serial

Film Snowpiercer: Arka przyszłości możecie obejrzeć w serwisie Netflix.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
1 komentarz