sonic frontiers kiedy premiera?
in

SUPER!SUPER! Na czasieNa czasie SZOKSZOK OkropneOkropne LOLLOL SMUTNESMUTNE

“Sonic Frontiers” pędzi na nowym trailerze. Kiedy premiera?

Ogłoszony na The Game Awards 2021 “Sonic Frontiers” otrzymał fragment gameplayu. Niebieskowłosy jeż zagości w otwartym świecie post-apo. Sprawdź, czego możemy się spodziewać.

Na kanale Sonic the Hedgehog zamieszczony został krótki teaser prezentujący maskotkę Segi w akcji. Ogromny realistyczny świat, walki z gigantycznymi maszynami i ciągły sprint – tak prezentuje się “Sonic Frontiers”. Ostatnią dobrą grę z tej serii otrzymaliśmy w 2011 roku. Wszyscy mają nadzieję na przywrócenie świetności kultowemu cyklowi, więc oczekiwania są ogromne.

‘“Sonic Frontiers’ to skok naprzód. Gra prezentuje innowacyjną rozgrywkę i doświadczenie, którym zachwyceni będą zarówno fani Sonica, jak i entuzjaści przygodówek akcji […] Gracze będą mogli eksplorować bujne dżungle i rozległe krajobrazy, a wszystko to z prędkością i znanymi umiejętnościami Sonica.”

Tak w ramach Game Awards 2021, Takashi Iizuka zapowiedział grę
Zwiastun gry “Sonic Frontiers”

Krótki teaser nie przedstawia zbyt wiele, ale i tak powinien spełnić oczekiwania graczy. Nowoczesna grafika i widowiskowe kombinacje ciosów przy wtórze nastrojowej ścieżki dźwiękowej napawają optymizmem.

Jeszcze dziś, o godz. 18:00, IGN ma udostępnić całościowy gameplay i podzielić się szczegółami dotyczącymi nowej produkcji. Być może otrzymamy konkretną datę premiery albo wgląd w fabułę otaczającą nowy świat. Pozostaje tylko cierpliwie czekać na publikację wspomnianego materiału.

Najnowsze przygody jeża przygotowuje Sonic Team, znany z poprzednich odsłon serii. Ostatnimi wydanymi przez nich produkcjami były “Puyo Puyo Tetris 2″ i S”onic Forces”. Czy wreszcie trafimy na dobrego następcę Sonic Generations? O tym przekonamy się już w dniu premiery.

Gra Sonic Frontiers zmierza na platformy PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i Nintendo Switch. Nie dostaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery, ale w niebieskiego jeża mamy się wcielić już pod koniec 2022 roku.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Jakub Kozakiewicz

Gram, oglądam i czytam, a przede wszystkim szukam rozległych światów i niesamowitych historii. Po godzinach wieloletni fan Nintendo i fantastyki.

kasyno filmy seriale

Najsłynniejsze filmy i seriale telewizyjne z kasynem w tle

Pokemon Scarlet i Violet

“Pokemon Scarlet” i “Pokemon Violet” ­– nowy trailer już jest. Kooperacja, nowe Pokemony i data premiery