spider man daleko od domu krytycy oceny recenzje rotten tomatoes
Pierwse recenzje filmu Spider-Man: Daleko od domu (źródło: Sony; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL

Spider-Man: Daleko od domu oceniony! Jak wypada na tle innych filmów o Spider-Manie?

Według krytyków Spider-Man: Daleko od domu to nie jest najlepszy, ale też daleko mu do najgorszego filmu o Spider-Manie.

Spadło embargo na recenzje filmu Spider-Man: Daleko od domu i na Rotten Tomatoes możemy się dowiedzieć, co o widowisku myślą amerykańscy krytycy. Film spotkał się z przeważnie pozytywnymi opiniami, chociaż znalazło się kilku recenzentów, którym nie przypadł do gustu. Na tę chwilę widowisko ma 93% pozytywnych opinii z 75 zebranych w sieciowym agregatorze. Dały one średnią notę 7,56/10.

Recenzenci podkreślają, że Spider-Man: Daleko od domu to widowisko zabawne i nie tonie w odmętach przeróżnych uwarunkowań budowanych w ramach Marvel Cinematic Universe. Reżyser potrafił opowiedzieć własną, unikalną historię w przebojowy sposób. Jakkolwiek podkreśla się, że brakuje spektakularnych zwrotów akcji, które rekompensuje dramatyzm opowieści. Ponadto film ma zmienić status quo Spider-Mana, w którego kolejny raz znakomicie wcielił się Tom Holland. Chwalą również Jake’a Gyllenhaala jako Mysterio.

Jak Spider-Man: Daleko od domu wypada na tle poprzednich kinowych produkcji o Spider-Manie?

  • Spider-Man – 7,64/10
  • Spider-Man 2 – 8,3/10
  • Spider-Man 3 – 6,24/10
  • Niesamowity Spider-Man – 6,65/10
  • Niesamowity Spider-Man 2 – 5,84/10
  • Spider-Man: Homecoming – 7,66/10
  • Spider-Man Uniwersum – 8,74/10
  • Spider-Man: Daleko od domu – 7,56/10

Jednocześnie trzeba pamiętać, że to dopiero pierwsze recenzje i ocena jeszcze ulegnie zmianie, gdyż w kolejce czeka zapewne przynajmniej 250 kolejnych opinii. Jednak do tej pory zebrane pokazują, iż jest więcej niż przyzwoicie. Premiera filmu odbędzie się w Polsce 5 lipca i wtedy będziemy mogli się przekonać na własnej skórze, jak wypada nowy Spider-Man.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

taśmy winy kryminalny serial dokumentalny netflix recenzja
7/10

Taśmy winy – sezon 1-2 – recenzja kryminalnego serialu dokumentalnego Netflixa

pewnego razu w hollywood najnowszy zwiastun film tarantino

Pewnego razu… w Hollywood na rozbrajającym zwiastunie