The Boys sezon 4

Nowy zwiastun Spider-Man: Daleko od domu to wszystko, co chcieliście i jeszcze trochę

Dariusz Filipek
2 min czytania

Z ostatniej chwili

https://www.youtube.com/watch?v=LMniIECw76o

- Reklama -
Ad image

Okazuje się, że Peter Parker będzie miał w Spider-Man: Daleko od domu więcej roboty niż tylko wesołe wiszenie pod Canal Grande.

OSTRZEŻENIE: SPOILERY!

Jeśli jeszcze nie oglądaliście Avengers: Koniec gry to darujcie sobie zwiastun Spider-Mana: Daleko od domu. Zawiera spoilery dotyczące poprzedniego filmu osadzonego w Marvel Cinematic Universe.

Najnowsze widowisko zamyka trzecią filmową fazę. W Petera Parkera kolejny raz wcielił się Tom Holland, który tym razem wyrusza na klasową wycieczkę dookoła Europy. Jednak nie będą to najspokojniejsze wakacje, gdyż znowu będzie musiał włożyć kostium Spider-Mana i bić się na pięści z niegrzecznymi ludźmi. Chociaż w drugiej części Spider-Mana już nie zobaczymy Tony’ego Starka, to ciężar emocjonalny zdarzeń z Avengers: Koniec gry będzie tu żywo obecny.

W filmie zobaczymy całą galerię kostiumów Pajączka, który może nie przyćmi kreacji Kim Kardashian, ale przynajmniej spróbuje. Jednak najważniejsze jest to, że najprawdopodobniej tym widowiskiem Marvel wprowadzi do swojego filmowego świata to, co jest wizytówką komiksów – wszechświaty równoległe. To daje niesamowite możliwości dla tego filmowego uniwersum.

Obok Hollanda na ekranie zobaczymy Samuela L. Jacksona jako Nicka Fury’ego, Zendayę jako M.J., Jona Favreau jako Happy Hogana i całą masę bohaterów, których zdążyliśmy już poznać. Najważniejsze jest jednak pojawienie się Jake’a Gyllenhaala, który wcielił się w Mysterio.

Premiera Spider-Man: Daleko od domu odbędzie się w Polsce 5 lipca.

- Reklama -
Skazana Max serial

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz