Trzeci zwiastun filmu Spider-Man: Daleko od domu (źródło: Sony; edycja: Popkulturyści)
2:13
Trzeci zwiastun filmu Spider-Man: Daleko od domu (źródło: Sony; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Nowy zwiastun Spider-Man: Daleko od domu to wszystko, co chcieliście i jeszcze trochę

https://www.youtube.com/watch?v=LMniIECw76o

Okazuje się, że Peter Parker będzie miał w Spider-Man: Daleko od domu więcej roboty niż tylko wesołe wiszenie pod Canal Grande.

OSTRZEŻENIE: SPOILERY!

Jeśli jeszcze nie oglądaliście Avengers: Koniec gry to darujcie sobie zwiastun Spider-Mana: Daleko od domu. Zawiera spoilery dotyczące poprzedniego filmu osadzonego w Marvel Cinematic Universe.

Najnowsze widowisko zamyka trzecią filmową fazę. W Petera Parkera kolejny raz wcielił się Tom Holland, który tym razem wyrusza na klasową wycieczkę dookoła Europy. Jednak nie będą to najspokojniejsze wakacje, gdyż znowu będzie musiał włożyć kostium Spider-Mana i bić się na pięści z niegrzecznymi ludźmi. Chociaż w drugiej części Spider-Mana już nie zobaczymy Tony’ego Starka, to ciężar emocjonalny zdarzeń z Avengers: Koniec gry będzie tu żywo obecny.

W filmie zobaczymy całą galerię kostiumów Pajączka, który może nie przyćmi kreacji Kim Kardashian, ale przynajmniej spróbuje. Jednak najważniejsze jest to, że najprawdopodobniej tym widowiskiem Marvel wprowadzi do swojego filmowego świata to, co jest wizytówką komiksów – wszechświaty równoległe. To daje niesamowite możliwości dla tego filmowego uniwersum.

Obok Hollanda na ekranie zobaczymy Samuela L. Jacksona jako Nicka Fury’ego, Zendayę jako M.J., Jona Favreau jako Happy Hogana i całą masę bohaterów, których zdążyliśmy już poznać. Najważniejsze jest jednak pojawienie się Jake’a Gyllenhaala, który wcielił się w Mysterio.

Premiera Spider-Man: Daleko od domu odbędzie się w Polsce 5 lipca.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

avengers koniec gry box office avatar titanic

Box Office: Avengers: Koniec gry zatopił Titanica i idzie po Avatara

avengers koniec gry opinie wady krytyka hejt

Przepraszam wszystkich, że podobało mi się Avengers: Koniec gry