Trailer Spider-Man: Daleko od domu zwiastun Spider-Man: Far From Home
Spider-Man: Daelko od domu (źródło: Sony/Marvel/EPK; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Czekaliście na zwiastun Spider-Mana: Daleko od domu? Wyczekaliście aż dwa

Marvel Studios i Sony Pictures kazali nam chwilę poczekać na zwiastun Spider-Mana: Daleko od domu. Jednak nie ma tego złego, gdyż jeden po drugim pokazano pierwszy zwiastun, jak i jego międzynarodową wersję.

Tom Holland kolejny raz wcieli się w Petera Parkera, powracając do roli Spider-Mana w filmie Spider-Man: Daleko od domu. Dwa tygodnie w Europie, które chciał spędzić w miłej atmosferze z przyjaciółmi, zamienią się w kolejną superbohaterską przygodę. Niechętnie, ale zgadza się pomóc Nickowi Fury’emu rozgryźć sprawę ataków tajemniczych istot, które wywołują spustoszenie na terenie Starego Kontynentu.

Ponadto na zwiastunie wreszcie widzimy Jake’a Gyllenhaala, wcielającego się w Mysterio. Fani komiksowego pierwowzoru zapewne są usatysfakcjonowani – wizualnie wypadł całkiem przyjemnie. Do tego mamy nowe stroje, nowe romanse i pytanie, które zapewne zadaje sobie wielu z Was, czy cała rzecz rozgrywa się po Avengers: Endgame, czy przed Avengers: Wojna bez granic? Pomimo zapewnień Kevina Feige, że rzecz dzieje się po pierwszym z wymienionych widowisk, a który to lubi nas wywodzić od czasu do czasu w pole.

Warto sprawdzić zarówno pierwszy zwiastun, jak i jego wersję międzynarodową, która szczególnie na początku zawiera sporo dodatkowych scen.

spider-man daleko od domu plakat
Na plakacie Spider-Mana: Daleko od domu próżno szukać naszych miast (Sony)

Reżyserem sequela Spider-Mana: Homecoming jest Jon Watts, który przed poprzednią częścią był znany przede wszystkim z body horroru Klaun oraz thrillera Radiowóz. Film nakręcił do scenariusza Erika Sommersa oraz Chirsa McKenna. Panowie pracowali już przy Homecoming.

W Spider-Manie: Daleko od domu zobaczycie między innymi Toma Hollanda jako Petera Parkera/Spider-Mana, Zendayę jako M.J., Marisę Tomei jako ciotkę May, Michaela Keatona jako Vulture’a, Jake’a Gyllenhaala jako Mysterio, Samuela L. Jacksona jako Nicka Furego, Cobie Smulders jako Marię Hill, Jona Favreau jako Happy Hogana oraz Jacoba Batalona jako Neda.

Polska i światowa premiera widowiska odbędzie się 5 lipca. Wcześniej na ekranach kin zadebiutują dwa inne filmy, których akcja rozgrywa się w Marvel Cinematic UniverseAvengers: Engdame (25 kwietnia) oraz Kapitan Marvel (8 marca).

[interaction id=”5c3e04b362d9bb843785b775″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Prawda o sprawie Harry'ego Queberta showmax
4/10

Prawda o sprawie Harry’ego Queberta – sezon 1 – recenzja serialu z serwisu ShowMax

serial radio radio

Radio Radio to serial, który może nieźle namieszać w Polsce