Zwiastun Spider-Man: Into the Spider-Verse trailer
Zwiastun Spider-Man: Into the Spider-Verse zapowiada hit! (Sony Pictures)
in

SUPER!SUPER! LOLLOL

Zwiastun animacji Spider-Man: Into the Spider-Verse jest obłędny

Przyznaję, że nie byłem szczególnie zachwycony informacją, iż Spider-Man: Into the Spider-Verse powstaje. Niedawno zakończono Niesamowitego Spider-Mana, żeby zastąpić go Peterem Parkerem, który debiutował w widowisku Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, a zza rogu wyskakuje wysokobudżetowy film animowany z Milesem Moralesem.

To wyglądało jak zamieszanie. Jednak po obejrzeniu zwiastuna zmieniłem zdanie całkowicie. Produkcja zapowiada się cudownie. Spider-Man: Into the Spider-Verse jest niezwykły i pod względem wykonania znacząco odbiega od tego, co do tej pory widzieliśmy w kinach. Kreska jest czymś między klasyczną animacją, a rzeczami, do których byliśmy przyzwyczajani przez studia pokroju Pixara. Głównym bohaterem jest Miles Morales, przywdziewający strój Pająka. Bohater w alternatywnym świecie komiksowym zajął miejsce Petera Parkera po jego śmierci. Postać stworzył Brian Michael Bendis w imprincie Marvela Ultimate.

Światowa premiera filmu Spider-Man: Into the Spider-Verse została ustalona na drugą połowę grudnia 2018 roku. Produkcję reżyseruje Bob Persichetti oraz Peter Ramsey do scenariusza Phila Lorda i Christophera Millera. Milesowi głosu użyczył Shameik Moore.

Źródło: YouTube: Sony Pictures Entertainment

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

trailer jessica jones 2 zwiastun netflix marvel

Zwiastun 2. sezonu serialu Jessica Jones to mocne uderzenie Netflixa

nagość w serialach

Nagość w serialach – tydzień #48/2017: Lotte Verbeek w Outlanderze