Zwiastun Spider-Man: Into the Spider-Verse trailer
Zwiastun Spider-Man: Into the Spider-Verse zapowiada hit! (Sony Pictures)
in

SUPER!SUPER! LOLLOL

Zwiastun animacji Spider-Man: Into the Spider-Verse jest obłędny

Przyznaję, że nie byłem szczególnie zachwycony informacją, iż Spider-Man: Into the Spider-Verse powstaje. Niedawno zakończono Niesamowitego Spider-Mana, żeby zastąpić go Peterem Parkerem, który debiutował w widowisku Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, a zza rogu wyskakuje wysokobudżetowy film animowany z Milesem Moralesem.

To wyglądało jak zamieszanie. Jednak po obejrzeniu zwiastuna zmieniłem zdanie całkowicie. Produkcja zapowiada się cudownie. Spider-Man: Into the Spider-Verse jest niezwykły i pod względem wykonania znacząco odbiega od tego, co do tej pory widzieliśmy w kinach. Kreska jest czymś między klasyczną animacją, a rzeczami, do których byliśmy przyzwyczajani przez studia pokroju Pixara. Głównym bohaterem jest Miles Morales, przywdziewający strój Pająka. Bohater w alternatywnym świecie komiksowym zajął miejsce Petera Parkera po jego śmierci. Postać stworzył Brian Michael Bendis w imprincie Marvela Ultimate.

Światowa premiera filmu Spider-Man: Into the Spider-Verse została ustalona na drugą połowę grudnia 2018 roku. Produkcję reżyseruje Bob Persichetti oraz Peter Ramsey do scenariusza Phila Lorda i Christophera Millera. Milesowi głosu użyczył Shameik Moore.

Źródło: YouTube: Sony Pictures Entertainment

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

trailer jessica jones 2 zwiastun netflix marvel

Zwiastun 2. sezonu serialu Jessica Jones to mocne uderzenie Netflixa

nagość w serialach

Nagość w serialach – tydzień #48/2017: Lotte Verbeek w Outlanderze