Zwiastun Spider-Man: Into the Spider-Verse trailer
Zwiastun Spider-Man: Into the Spider-Verse zapowiada hit! (Sony Pictures)
in

SUPER!SUPER! LOLLOL

Zwiastun animacji Spider-Man: Into the Spider-Verse jest obłędny

Przyznaję, że nie byłem szczególnie zachwycony informacją, iż Spider-Man: Into the Spider-Verse powstaje. Niedawno zakończono Niesamowitego Spider-Mana, żeby zastąpić go Peterem Parkerem, który debiutował w widowisku Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, a zza rogu wyskakuje wysokobudżetowy film animowany z Milesem Moralesem.

To wyglądało jak zamieszanie. Jednak po obejrzeniu zwiastuna zmieniłem zdanie całkowicie. Produkcja zapowiada się cudownie. Spider-Man: Into the Spider-Verse jest niezwykły i pod względem wykonania znacząco odbiega od tego, co do tej pory widzieliśmy w kinach. Kreska jest czymś między klasyczną animacją, a rzeczami, do których byliśmy przyzwyczajani przez studia pokroju Pixara. Głównym bohaterem jest Miles Morales, przywdziewający strój Pająka. Bohater w alternatywnym świecie komiksowym zajął miejsce Petera Parkera po jego śmierci. Postać stworzył Brian Michael Bendis w imprincie Marvela Ultimate.

Światowa premiera filmu Spider-Man: Into the Spider-Verse została ustalona na drugą połowę grudnia 2018 roku. Produkcję reżyseruje Bob Persichetti oraz Peter Ramsey do scenariusza Phila Lorda i Christophera Millera. Milesowi głosu użyczył Shameik Moore.

Źródło: YouTube: Sony Pictures Entertainment

Znajdź nas na Facebooku

Ładowanie...

Chcesz więcej takich tekstów? Wesprzyj nas przez PayPal. Wpłacając darowiznę możesz zadać pytanie lub zaproponować temat.

canal plus hbo player pl

trailer jessica jones 2 zwiastun netflix marvel

Zwiastun 2. sezonu serialu Jessica Jones to mocne uderzenie Netflixa

nagość w serialach

Nagość w serialach – tydzień #48/2017: Lotte Verbeek w Outlanderze