in

SUPER!SUPER! LOLLOL Na czasieNa czasie SZOKSZOK SMUTNESMUTNE

“Spider-Man: No Way Home” to tytuł następnego filmu o Spider-Manie. Jak aktorzy zareagowali na to ogłoszenie?

Spider-Man: No Way Home tytuł filmu
"Spider-Man: No Way Home" to tytuł trzeciej części "Spider-Mana"

Po tym, co wydarzyło się w filmie “Spider-Man: Daleko od domu” ciężko byłoby wyobrazić sobie lepszy tytuł na trzeci film niż “Spider-Man: No Way Home”.

W “Spider-Man: Daleko od domu” życie Petera Parkera mocno się skomplikowało. Tym samym nasz bohater nie ma powrotu do wcześniejszego życia i musi pogodzić się z wielkimi zmianami, które go czekają. Przez to tytuł “Spider-Man: No Way Home” jest więcej niż akuratny.

Jednak tytuł “Spider-Man: No Way Home” może odnosić się do wielu rzeczy. O trzeciej części Spider-Mana z Tomem Hollandem wiemy wiele, ale na dobrą sprawę nie mamy na tę chwilę pojęcia, jak Marvel i Sony poskładają w całość obecność Doktora Strange’a, Octopusa z pierwszej trylogii Spider-Mana, Electro z filmowej serii Marca Webba, a także mamy zobaczyć dwóch poprzednich Spider-Manów.

Wiele światów w jednym filmie

Jedno jest pewne – czeka nas rozwinięcie motywu światów równoległych, ale ciężko wnioskować z tego, co to znaczy dla Spider-Mana z Marvel Cinematic Universe i jak to wpłynie na jego dalsze losy.

Spider-Man: No Way Home
Kilku Spider-Manów w jednym filmie? Marvel Cinematic Universe przyjmie wiele, nawet to

W Marvelu dzieje się obecnie wiele. Powoli przygotowujemy się na debiut mutantów. Skrulle inwigilują naszą planetę i zapewne ta rasa już mocno przeniknęła do społeczeństwa. Ponadto pojawia się wątek wieloświatów, nadchodzą marvelowskie wampiry, Fantastyczna Czwórka, technologia Tony’ego Starka trafi w wiele miejsc, w których jej twórca nie chciałby jej widzieć i jeszcze młode pokolenie superbohaterów powoli dochodzi do głosu. Będzie się działo.

“Spider-Man: No Way Home” już w grudniu w kinach

W “Spider-Man: No Way Home” na stołek reżysera wraca Jon Watts, który pracował nad dwiema poprzednimi częściami. W tytułowej roli kolejny raz zobaczymy Toma Hollanda, a towarzyszyć będą mu Zendaya jako MJ oraz Jacob Batalon jako Ned. Tę trójkę mogliśmy zobaczyć w najnowszym materiale promującym informację o tytule filmu.

Premiera filmu została ustalona na 17 grudnia 2021 roku i jeśli pandemia koronawirusa da nam wreszcie trochę od siebie odpocząć, to ten termin powinien zostać dotrzymany.

⚡ Sprawdź: Wszystkie części Spider-Mana możecie obejrzeć w serwisie Player.pl

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WandaVision sezon 2

Czy “WandaVision” dostanie drugi sezon? Prezes Marvel Studios o przyszłości serialu

disney plus kina

Chcesz obejrzeć filmy Disneya? Lepiej zaopatrz się w Disney Plus