Shogun oglądaj online serial disney

Spider-Man w MCU? Sony Pictures na sprzedaż? Prezes firmy odpowiada

Dariusz Filipek
1 min czytania

Z ostatniej chwili

Fani wciąż łudzą się, że Spider-Man powróci do Marvel Cinematic Universe, ale prezes Sony Pictures Tony Vinciquerra rozwiewa te nadzieje. Chociaż nigdy nie mówi nigdy.

Tony Vinciquerra sugeruje, że być może w odległej przyszłości bohater jeszcze zawiesi sieć w filmach produkowanych przez Marvel Studios. Dodaje, iż nigdy nie było złej krwi pomiędzy Sony a Marvelem, po tym, jak okazało się, że Disney nie dogadał się z Sony, co do nowej umowy dotyczącej Spider-Mana.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Nie tylko Kevin Feige robił te filmy

Sugeruje również, że sam prezes Marvel Studios Kevin Feige, ma obecnie sporo na głowie i to też złożyło się na niepowodzenie w negocjacjach. Zaznacza jednak, że ludzie z Marvela są wspaniali, ma do nich wielki szacunek, ale z drugiej strony ma również własnych pracowników. Kevin Feige nie wykonał całej pracy.

Spider-Man będzie miał własny świat

Prezes Sony Pictures zaznacza, że po tym, jak Spider-Man wrócił pod skrzydła Sony, jego firma będzie próbowała uruchomić własny wszechświat, korzystając z szerokiej gamy postaci, które są zawarte w filmowej licencji Spider-Mana.

Prezes Sony Pictures Tony Vinciquerra (materiał prasowy)
Prezes Sony Pictures Tony Vinciquerra (materiał prasowy)

Sony Pictures na sprzedaż?

Ponadto Tony Vinciquerra stanowczo stwierdził, że filmowy dział Sony nie jest na sprzedaż, pomimo tego, że takie sygnały pojawiają się regularnie w relacjach prasowych.

Studio obecnie pracuje nad drugim Venomem, powstaje film o Morbiusie i pięć lub sześć seriali osadzonych w świecie Spider-Mana. Prezes twierdzi, że superbohater poradzi sobie bez Marvel Cinematic Universe. Wskazuje na sukces kinowej animacji Spider-Man: Uniwersum oraz serialu The Boys, który Sony wyprodukowało dla Amazon Prime Video. Firma ma plany, umiejętności i strategię na przyszłość.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Źródło: Variety

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Snaggletooth POPKULTURYSCI.PL
Snaggletooth POPKULTURYSCI.PL
4 lat temu

Nie ma tego złego, bo Marvel nie ma praw do Venoma, a bardzo czekam na tę konfrontację. 😀

1
0
Would love your thoughts, please comment.x