spider-man uniwersum zwiastun spider-man: into spider-verse spiderman
Spider-Man Uniwersum zapowiada się na bożonarodzeniowy hit! (zdjęcie: Sony Pictures)
in

SUPER!SUPER!

Spider-Man Uniwersum to najbardziej komiksowa produkcja z nadchodzących adaptacji komiksów Marvela

Głównym bohaterem Spider-Man Uniwersum jest Miles Morales, który w komiksowym świecie Ultimate zastąpił [spoiler]zmarłego[/spoiler] Petera Parkera. Jednak w animowanej superprodukcji rzeczy wyglądają na mocno zmienione i Parker pojawia się tu jako nieco wiekowy już superbohater, który mentoruje młodzikowi.

Oglądając zwiastun filmu Spider-Man Uniwersum, uwagę zwraca przede wszystkim animacja. Jeśli mnie wiedza nie zawodzi, a pamięć nie myli, użyto jakieś wariacji wokół techniki cel-shading, dzięki czemu widowisku nadano bardzo komiksowy wyraz. To prezentuje się świetnie i mocno odróżnia tego Spider-Mana od reszty pełnometrażowych animacji, które oglądamy w kinach. Widać tu mocno styl z komiksów rysowanych przez Sarę Pichelli.

Jest na co czekać, bo Spider-Man Uniwersum zapowiada się na bardzo przyjemne widowisko.

W produkcji zobaczymy również Spider-Gwen. Tym samym dostaniemy niesamowity miszmasz różnych światów. Ponadto położono mocno nacisk na bardzo sympatyczną relację Milesa z wujkiem Aaronem Davisem, któremu głosu użyczył Mahershala Ali. Najbardziej rozbrajający jest jednak Parker, który wygląda na nieco wycofanego faceta, któremu przydałby się prysznic.

spider-gwen spider-man uniwersum
Spider-Gwen w filmie Spider-Man Uniwersum (Zdjęcie: Sony Pictures)

Poza Alim w filmie usłyszycie m.in. Jake’a Johnsona jako Petera Parkera, Shameika Moore’a jako Milesa Moralesa, Lieva Schreibera jako Kingpina oraz Hailee Steinfeld jako Spider-Gwen. Widowisko wyreżyserował duet Bob Persichetti oraz Peter Ramsey, do scenariusza Phila Lorda i Christophera Millera, którzy wcześniej współpracowali m.in. przy filmach z serii Lego.

Światowa premiera Spider-Man Uniwersum odbędzie się 13 grudnia, a w Polsce produkcję obejrzymy niespełna dwa tygodnie później, bo 25 grudnia.

Źródło: YouTube – Sony Pictures

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

serial sacred games netflix sacred games serial 2018

Sacred Games – Netflix zapowiada krwawy thriller wprost z Indii

trzynaście powodów trzeci sezon 13 powodów 3 sezon

Netflix zapowiada 3. sezon serialu Trzynaście powodów