spider-man uniwersum zwiastun spider-man: into spider-verse spiderman
Spider-Man Uniwersum zapowiada się na bożonarodzeniowy hit! (zdjęcie: Sony Pictures)
in

SUPER!SUPER!

Spider-Man Uniwersum to najbardziej komiksowa produkcja z nadchodzących adaptacji komiksów Marvela

Głównym bohaterem Spider-Man Uniwersum jest Miles Morales, który w komiksowym świecie Ultimate zastąpił [spoiler]zmarłego[/spoiler] Petera Parkera. Jednak w animowanej superprodukcji rzeczy wyglądają na mocno zmienione i Parker pojawia się tu jako nieco wiekowy już superbohater, który mentoruje młodzikowi.

Oglądając zwiastun filmu Spider-Man Uniwersum, uwagę zwraca przede wszystkim animacja. Jeśli mnie wiedza nie zawodzi, a pamięć nie myli, użyto jakieś wariacji wokół techniki cel-shading, dzięki czemu widowisku nadano bardzo komiksowy wyraz. To prezentuje się świetnie i mocno odróżnia tego Spider-Mana od reszty pełnometrażowych animacji, które oglądamy w kinach. Widać tu mocno styl z komiksów rysowanych przez Sarę Pichelli.

Jest na co czekać, bo Spider-Man Uniwersum zapowiada się na bardzo przyjemne widowisko.

W produkcji zobaczymy również Spider-Gwen. Tym samym dostaniemy niesamowity miszmasz różnych światów. Ponadto położono mocno nacisk na bardzo sympatyczną relację Milesa z wujkiem Aaronem Davisem, któremu głosu użyczył Mahershala Ali. Najbardziej rozbrajający jest jednak Parker, który wygląda na nieco wycofanego faceta, któremu przydałby się prysznic.

spider-gwen spider-man uniwersum
Spider-Gwen w filmie Spider-Man Uniwersum (Zdjęcie: Sony Pictures)

Poza Alim w filmie usłyszycie m.in. Jake’a Johnsona jako Petera Parkera, Shameika Moore’a jako Milesa Moralesa, Lieva Schreibera jako Kingpina oraz Hailee Steinfeld jako Spider-Gwen. Widowisko wyreżyserował duet Bob Persichetti oraz Peter Ramsey, do scenariusza Phila Lorda i Christophera Millera, którzy wcześniej współpracowali m.in. przy filmach z serii Lego.

Światowa premiera Spider-Man Uniwersum odbędzie się 13 grudnia, a w Polsce produkcję obejrzymy niespełna dwa tygodnie później, bo 25 grudnia.

Źródło: YouTube – Sony Pictures

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

serial sacred games netflix sacred games serial 2018

Sacred Games – Netflix zapowiada krwawy thriller wprost z Indii

trzynaście powodów trzeci sezon 13 powodów 3 sezon

Netflix zapowiada 3. sezon serialu Trzynaście powodów