Spider-Man zostaje w MCU
in

SUPER!SUPER!

Spider-Man zostaje w MCU i czeka nas kolejna pajęcza trylogia

Chociaż wielu widzów na długo przed premierą “Spider-Mana: Bez drogi do domu” stwierdziło, iż będzie to ostatni występ Toma Hollanda u boku innych superbohaterów z Marvel CinematiC Universe, to słowa producentki widowiska zdecydowanie temu przeczą.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
SPIDER-MAN / MARVEL

Wieloletnia producentka filmów o Spider-Manie z ramienia Sony Pictures, Amy Pascal, powiedziała, iż “Spider-Man: Bez drogi do domu” to nie jest ostatnie słowo we współpracy Sony z Marvel Studios. Poinformowała, że Tom Hollad zagra Petera Parkera w kolejnej trylogii i to nadal przy współpracy z Marvelem.

“To nie jest ostatni film, który zamierzamy zrobić z Marvelem (…) Przygotowujemy się do nakręcenia następnego filmu o Spider-Manie z Tomem Hollandem i Marvelem”zdradziła Pascal. Dodała, że myślą o tym jako wstępie do kolejnej trylogii. Producentka zaznaczyła, iż “to nie jest ostatni z naszych filmów w MCU”.

To dosyć jednoznacznie rozwiewa plotki, jakoby Spider-Man miał zniknąć z przebogatego w superbohaterów Marvel Cinematic Universe. Pytaniem pozostaje, czy Tom Holland nadal będzie chciał grać Petera Parkera. W niedawnym wywiadzie 25-letni aktor przyznał, że niezbyt mądrze byłoby grać tego superbohatera po trzydziestce.

Pascal odegrała znaczącą rolę w negocjacjach pomiędzy Marvelem a Sony, gdy los Spider-Mana w Marvel Cinematic Universe wisiał na włosku. Twierdzi, że to piękne, iż dwie na co dzień konkurujące ze sobą korporacje, łączą siły dla dobra historii i bohatera. Według niej ta współpraca jest wymierna zarówno dla Marvela, jak i dla Sony.

Zwiastun filmu “Spider-Man: Bez drogi do domu”

Nadchodzący i jak się okazuje nieostatni film o Spider-Manie w Marvel Cinematic Universe, czyli “Spider-Man: Bez drogi do domu” wyląduje w polskich kinach już 17 grudnia 2021 roku.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Ostatnie tango w paryżu serial parmount plus

Serial “Tango” opowie o produkcji kontrowersyjnego “Ostatniego tanga w Paryżu”

disney plus cenzura simpsonowie hongkong plac Tiananmen

Disney+ cenzuruje “Simpsonów” w Hongkongu