spirtal from the book of saw piła film horror 2020 samuel l jackson
Lionsgate pochwaliło się zwiastunem filmu Spiral: From the Book of Saw
in

SUPER!SUPER! SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Seria Piła wraca w filmie Spiral: From the Book of Saw z Samuelem L. Jacksonem

Spiral: From the Book of Saw to już dziewiąty horror z akcją rozgrywającą się w świecie, któremu życie nadał pierwszy film z serii Piła. W widowisku, które właśnie dostało zwiastun, zobaczymy niezawodnego Samuela L. Jacksona.

Przed Spiral: From the Book of Saw dostaliśmy z natury rzeczy odtwórczy, ale interesująco zapowiadający się, i niestety ostatecznie niezbyt dobrze przyjęty film Piła: Dziedzictwo. Jednak wytwórnia filmowa Lionsgate, która w ostatnich latach nie miała wielu hitów, nie daje za wygraną i od 2004 roku wypuszcza kolejne części Piły.

W Spiral: From the Book of Saw zobaczymy znane już motywy, czyli śledztwo, pułapki i element dziwnie pojętej sprawiedliwości, więc czeka na nas przede wszystkim zmiana tytułu. Najwidoczniej studio ma świadomość, iż marka nieco przygasa, ale wciąż widzi szansę na jej odświeżenie w ramach wyrobionej formuły. Już dziś można założyć, że mało prawdopodobne, iż najnowszy film przywróci świetność marce zapoczątkowanej przez Jamesa Wana, ale i tak trzymamy kciuki.

Do kin przyciągać będzie również Samuel L. Jackson w roli tropiącego osobę odpowiedzialną za serię makabrycznych morderstw. Aktor od lat wciela się w Nicka Fury’ego w filmach produkowanych przez Marvel Studios, więc jest wizytówką produkcji. W filmie zobaczymy również Chrisa Rocka oraz Maxa Minghella, którzy wcielili się w detektywów policji. Reżyserem został Darren Lynn Bousman, który nakręcił drugą, trzecią i czwartą część Piły.

Premiera filmu Spiral: From the Book of Saw już 15 maja. A tutaj możecie kupić filmy na DVD i Blu-Ray oraz gadżety związane z horrorową serią Piła.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix filmy seriale at&t przyjaciele hbo max warnermedia wycofanie wycofuje

Wycofali filmy i seriale z Netflix i firma straciła ponad miliard dolarów

netflix resident evil serial

Netflix kręci serial Resident Evil. Znamy nowe szczegóły