spirtal from the book of saw piła film horror 2020 samuel l jackson
Lionsgate pochwaliło się zwiastunem filmu Spiral: From the Book of Saw
in

SUPER!SUPER! SMUTNESMUTNE

Seria Piła wraca w filmie Spiral: From the Book of Saw z Samuelem L. Jacksonem

Spiral: From the Book of Saw to już dziewiąty horror z akcją rozgrywającą się w świecie, któremu życie nadał pierwszy film z serii Piła. W widowisku, które właśnie dostało zwiastun, zobaczymy niezawodnego Samuela L. Jacksona.

Przed Spiral: From the Book of Saw dostaliśmy z natury rzeczy odtwórczy, ale interesująco zapowiadający się, i niestety ostatecznie niezbyt dobrze przyjęty film Piła: Dziedzictwo. Jednak wytwórnia filmowa Lionsgate, która w ostatnich latach nie miała wielu hitów, nie daje za wygraną i od 2004 roku wypuszcza kolejne części Piły.

W Spiral: From the Book of Saw zobaczymy znane już motywy, czyli śledztwo, pułapki i element dziwnie pojętej sprawiedliwości, więc czeka na nas przede wszystkim zmiana tytułu. Najwidoczniej studio ma świadomość, iż marka nieco przygasa, ale wciąż widzi szansę na jej odświeżenie w ramach wyrobionej formuły. Już dziś można założyć, że mało prawdopodobne, iż najnowszy film przywróci świetność marce zapoczątkowanej przez Jamesa Wana, ale i tak trzymamy kciuki.

Do kin przyciągać będzie również Samuel L. Jackson w roli tropiącego osobę odpowiedzialną za serię makabrycznych morderstw. Aktor od lat wciela się w Nicka Fury’ego w filmach produkowanych przez Marvel Studios, więc jest wizytówką produkcji. W filmie zobaczymy również Chrisa Rocka oraz Maxa Minghella, którzy wcielili się w detektywów policji. Reżyserem został Darren Lynn Bousman, który nakręcił drugą, trzecią i czwartą część Piły.

Premiera filmu Spiral: From the Book of Saw już 15 maja. A tutaj możecie kupić filmy na DVD i Blu-Ray oraz gadżety związane z horrorową serią Piła.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

2 komentarzy

Pokaż pełną wersję artykułu - to jest widok uproszczony tekstu

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

netflix filmy seriale at&t przyjaciele hbo max warnermedia wycofanie wycofuje

Wycofali filmy i seriale z Netflix i firma straciła ponad miliard dolarów

netflix resident evil serial

Netflix kręci serial Resident Evil. Znamy nowe szczegóły