sprawa idealna the good fight cbs all access hbo go
Sprawa idealna wraca z drugim sezonem (CBS)
in

SUPER!SUPER!

Kiedy wraca Sprawa idealna? Znamy datę premiery i zarys fabuły

CBS oficjalnie zapowiedział to, czego wszyscy się spodziewali. Będzie drugi sezon serialu Sprawa idealna (ang. The Good Fight) – świetnego spin-offu Żony idealnej.

Punktem wyjściowym dla fabuły drugiego sezonu serialu Sprawa idealna będzie morderstwo adwokata w konkurencyjnej firmie prawniczej – spowodowane zbyt wysokim rachunkiem za usługi. Diane, Lucca, Maia i reszta kancelarii znajdzie się przez to w kiepskiej kondycji psychicznej i zaczną się uważniej przyglądać swoim klientom. Maia staje się twardsza po skandalu, który spowodowali jej rodzice. Lucca znów spotyka się z Colinem (<3 – za nieprofesjonalny przytyk do wpisu, przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać).

W serialu twórców Żony idealnej Roberta i Michelle King, pojawi się Christine Baranski, Cush Jumbo, Rose Leslie, Delroy Lindo, Audra McDonald, Sarah Steele, Justin Bartha, Michael Boatman oraz Nyambi Nyambi. Ridley Scott, David W. Zucker, Liz Glotzer i Brooke Kennedy są producentami wykonawczymi.

Kontynuacja niesłychanie mnie cieszy, gdyż Sprawa idealna była jedną z najciekawszych nowości 2017 roku. Drugi sezon pojawi się na streamingu CBS All Access już 4 marca przyszłego roku. Ma mieć 13 odcinków.

Sprawa idealna na HBO GO

Źródło: Variety

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News.

Napisz na [email protected], gdybyś miał jakieś uwagi. Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz nas wesprzeć, to możesz kupić nam kawę!

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Roman Polański Venom Netflix Wolverine

PopSpam: Roman Polański, Venom, Netflix i Wolverine

homelnad data premiery sezon 7 showtime

Homeland: Fenomenalny zwiastun 7. sezonu i data premiery