sprawa idealna the good fight cbs all access hbo go
Sprawa idealna wraca z drugim sezonem (CBS)
in

SUPER!SUPER!

Kiedy wraca Sprawa idealna? Znamy datę premiery i zarys fabuły

CBS oficjalnie zapowiedział to, czego wszyscy się spodziewali. Będzie drugi sezon serialu Sprawa idealna (ang. The Good Fight) – świetnego spin-offu Żony idealnej.

Punktem wyjściowym dla fabuły drugiego sezonu serialu Sprawa idealna będzie morderstwo adwokata w konkurencyjnej firmie prawniczej – spowodowane zbyt wysokim rachunkiem za usługi. Diane, Lucca, Maia i reszta kancelarii znajdzie się przez to w kiepskiej kondycji psychicznej i zaczną się uważniej przyglądać swoim klientom. Maia staje się twardsza po skandalu, który spowodowali jej rodzice. Lucca znów spotyka się z Colinem (<3 – za nieprofesjonalny przytyk do wpisu, przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać).

W serialu twórców Żony idealnej Roberta i Michelle King, pojawi się Christine Baranski, Cush Jumbo, Rose Leslie, Delroy Lindo, Audra McDonald, Sarah Steele, Justin Bartha, Michael Boatman oraz Nyambi Nyambi. Ridley Scott, David W. Zucker, Liz Glotzer i Brooke Kennedy są producentami wykonawczymi.

Kontynuacja niesłychanie mnie cieszy, gdyż Sprawa idealna była jedną z najciekawszych nowości 2017 roku. Drugi sezon pojawi się na streamingu CBS All Access już 4 marca przyszłego roku. Ma mieć 13 odcinków.

Sprawa idealna na HBO GO

Źródło: Variety

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Roman Polański Venom Netflix Wolverine

PopSpam: Roman Polański, Venom, Netflix i Wolverine

homelnad data premiery sezon 7 showtime

Homeland: Fenomenalny zwiastun 7. sezonu i data premiery