sprawa idealna sezon 4 hbo go serial
Sprawa idealna - serial wraca z czwartym sezonem na HBO GO
in

SUPER!SUPER! OkropneOkropne

Sprawa idealna wraca za kilka dni z czwartym sezonem na HBO GO

Za kilka dni wracamy do Chicago, gdzie rozegrają się kolejne dramaty sądowe, które pochłoną bohaterów serialu Sprawa idealna (The Good Fight).

To już czwarty sezon Sprawy idealnej – najciekawszego kontynuowanego serialu prawniczego. Świetny spin-off Żony idealnej z sezonu na sezon coraz bardziej odchodził od prawa i scenarzyści odważniej spoglądali w stronę tematów politycznych oraz poruszali liczne problemy społeczne. Zawsze robią to na poważnie, ale z przymróżeniem oka. Na szczęście twórcy widowiska zarzekali się, iż tym razem nieco odejdą od polityki na rzecz powrotu do rdzenia opowieści, czyli batalii sądowych.

Sprawa idealna – w czwartym sezonie będzie się działo wiele

Najnowsza odsłona Sprawy idealnej będzie przynajmniej częściowo dotyczyła zagadkowego “memo 618”, którego znaczenia nie zna nawet papuga (!!!). Ponadto kancelaria będzie musiała się zmierzyć z problemami, które rozpoczęła końcówka poprzedniego sezonu. Kancelaria straciła największego klienta, co siłą rzeczy musiało spowodować mocne trzęsienie ziemi w finansach Reddick, Boseman & Lockhart. Do tego doszły problemy związane z molestowaniem seksualnym pracownic przez zmarłego współzałożyciela kancelarii. Aby uniknąć najgorszego, czyli zamknięcia, firma zwiąże się z wielką międzynarodową korporacją prawniczą i nasi prawnicy z Chicago będą musieli konsultować wszystkie ważne decyzje z nowym partnerem biznesowym. Czwarty sezon ma skupić się również na problemie, którym są wpływowi ludzie – wymierzenie im sprawiedliwości jest wyjątkowo niełatwe.

Sprawa idealna – Maia nie wróci w czwartym sezonie

Smutną wiadomością jest to, że w tej odsłonie raczej nie zobaczymy Rose Leslie, która wcielała się w Maię. Potwierdzałby to fakt, iż nie znalazło się dla niej miejsce w zwiastunie.

Rose Leslie jako Maia w serialu Sprawa idealna
Rose Leslie jako Maia w serialu Sprawa idealna

Widzowie w Stanach Zjednoczonych obejrzą pierwszy odcinek czwartego sezonu Sprawy idealnej już 9 kwietnia w serwisie CBS All Access. My będziemy musieli poczekać dzień dłużej, bo do 10 kwietnia, kiedy to widowisko wróci na HBO GO. Kolejne odcinki będą miały premierę co tydzień.

Sprawa idealna w serwisie HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Księgi Jakubowe Audiobook Audioteka Olga Tokarczuk

Księgi Jakubowe – audiobook powieści Olgi Tokarczuk w Audiotece

netflix kwiecień 2020 seriale filmy nowości premiery
7/10

Netflix kwiecień 2020 – lista premier seriali i filmów oraz ocena nowości