stan lee ostatnie słowa przed śmiercią ostatnie słowa stan lee przed śmiercią stan lee o fanach
Stan Lee (Twitter)
in

SMUTNESMUTNE SUPER!SUPER! WTF?!WTF?!

Ostatnie słowa Stana Lee przed śmiercią. Na nagraniu mówił o fanach

Na Twitterze zmarłego kilka dni temu Stana Lee pojawiło się krótkie nagranie, na którym współtwórca postaci Spider-Mana i wielu innych bohaterów z przepastnego portfolio Marvel Comics, podzielił się przemyśleniami na temat jego niesamowitej relacji z fanami.

Stan Lee w ostatnich słowach mówił o fanach i miłości do nich. Wygląda na to, że jest to fragment dłuższego wywiadu, więc istnieje prawdopodobieństwo, iż jeszcze usłyszymy najbardziej rozpoznawanego scenarzystę komiksowego w dziejach. Stan Lee powiedział:

Kocham swoich fanów. Nie mogę zebrać słów, by opowiedzieć, jak bardzo kocham swoich fanów. Czasem nocą siedzę tutaj i zastanawiam się: o co w tym wszystkim chodzi? I wtedy sięgam po list od fana albo coś czytam, albo coś sobie przypominam. I wtedy dochodzę do tego, jakim szczęściem jest mieć fanów, którym naprawdę na tobie zależy. To jest powód tego, że tak bardzo się o nich troszczę, ponieważ fani sprawiają, że czuję się tak dobrze. I jeśli się nad tym zastanowisz, jest coś wspaniałego w tym, że ktoś troszczy się o ciebie – jak ja troszczę się o nich – chociaż nigdy go nie spotkałeś. Mogą żyć w innej części świata. Ale im zależy i macie coś wspólnego. Od przypadku do przypadku nawiązujecie kontakt. Działalność fanów wydaje mi się niesamowita i kocham ich wszystkich.

Chociaż Stana Lee od kilku dni nie ma między nami fizycznie, to pozostawił po sobie niesamowitą spuściznę oraz inspirujący życiorys, które nie pozwolą nam o nim zapomnieć nigdy i będą kształtowały kolejne pokolenia.

[interaction id=”5bed87673cea782ab6553975″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

disney bez marvel studios boxar toy story 4 avengers 4

Disney poradzi sobie bez Marvela

dumbo król lew aladyn disney

Dumbo, Król Lew i Aladyn – przyszły rok będzie ich