stan lee ostatnie słowa przed śmiercią ostatnie słowa stan lee przed śmiercią stan lee o fanach
Stan Lee (Twitter)
in

SMUTNESMUTNE SUPER!SUPER! SZOKSZOK OkropneOkropne

Ostatnie słowa Stana Lee przed śmiercią. Na nagraniu mówił o fanach

Na Twitterze zmarłego kilka dni temu Stana Lee pojawiło się krótkie nagranie, na którym współtwórca postaci Spider-Mana i wielu innych bohaterów z przepastnego portfolio Marvel Comics, podzielił się przemyśleniami na temat jego niesamowitej relacji z fanami.

Stan Lee w ostatnich słowach mówił o fanach i miłości do nich. Wygląda na to, że jest to fragment dłuższego wywiadu, więc istnieje prawdopodobieństwo, iż jeszcze usłyszymy najbardziej rozpoznawanego scenarzystę komiksowego w dziejach. Stan Lee powiedział:

Kocham swoich fanów. Nie mogę zebrać słów, by opowiedzieć, jak bardzo kocham swoich fanów. Czasem nocą siedzę tutaj i zastanawiam się: o co w tym wszystkim chodzi? I wtedy sięgam po list od fana albo coś czytam, albo coś sobie przypominam. I wtedy dochodzę do tego, jakim szczęściem jest mieć fanów, którym naprawdę na tobie zależy. To jest powód tego, że tak bardzo się o nich troszczę, ponieważ fani sprawiają, że czuję się tak dobrze. I jeśli się nad tym zastanowisz, jest coś wspaniałego w tym, że ktoś troszczy się o ciebie – jak ja troszczę się o nich – chociaż nigdy go nie spotkałeś. Mogą żyć w innej części świata. Ale im zależy i macie coś wspólnego. Od przypadku do przypadku nawiązujecie kontakt. Działalność fanów wydaje mi się niesamowita i kocham ich wszystkich.

Chociaż Stana Lee od kilku dni nie ma między nami fizycznie, to pozostawił po sobie niesamowitą spuściznę oraz inspirujący życiorys, które nie pozwolą nam o nim zapomnieć nigdy i będą kształtowały kolejne pokolenia.

[interaction id=”5bed87673cea782ab6553975″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

disney bez marvel studios boxar toy story 4 avengers 4

Disney poradzi sobie bez Marvela

dumbo król lew aladyn disney

Dumbo, Król Lew i Aladyn – przyszły rok będzie ich