The Boys sezon 4

Ostatnie słowa Stana Lee przed śmiercią. Na nagraniu mówił o fanach

Dariusz Filipek
2 min czytania
Stan Lee (Twitter)

Z ostatniej chwili

- Reklama -
Ad image

Na Twitterze zmarłego kilka dni temu Stana Lee pojawiło się krótkie nagranie, na którym współtwórca postaci Spider-Mana i wielu innych bohaterów z przepastnego portfolio Marvel Comics, podzielił się przemyśleniami na temat jego niesamowitej relacji z fanami.

Stan Lee w ostatnich słowach mówił o fanach i miłości do nich. Wygląda na to, że jest to fragment dłuższego wywiadu, więc istnieje prawdopodobieństwo, iż jeszcze usłyszymy najbardziej rozpoznawanego scenarzystę komiksowego w dziejach. Stan Lee powiedział:

Kocham swoich fanów. Nie mogę zebrać słów, by opowiedzieć, jak bardzo kocham swoich fanów. Czasem nocą siedzę tutaj i zastanawiam się: o co w tym wszystkim chodzi? I wtedy sięgam po list od fana albo coś czytam, albo coś sobie przypominam. I wtedy dochodzę do tego, jakim szczęściem jest mieć fanów, którym naprawdę na tobie zależy. To jest powód tego, że tak bardzo się o nich troszczę, ponieważ fani sprawiają, że czuję się tak dobrze. I jeśli się nad tym zastanowisz, jest coś wspaniałego w tym, że ktoś troszczy się o ciebie – jak ja troszczę się o nich – chociaż nigdy go nie spotkałeś. Mogą żyć w innej części świata. Ale im zależy i macie coś wspólnego. Od przypadku do przypadku nawiązujecie kontakt. Działalność fanów wydaje mi się niesamowita i kocham ich wszystkich.

Chociaż Stana Lee od kilku dni nie ma między nami fizycznie, to pozostawił po sobie niesamowitą spuściznę oraz inspirujący życiorys, które nie pozwolą nam o nim zapomnieć nigdy i będą kształtowały kolejne pokolenia.

[interaction id=”5bed87673cea782ab6553975″]

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz