The Boys sezon 4

Nieprędko obejrzymy drugi sezon Star Trek: Discovery

Dariusz Filipek
2 min czytania
Na drugi sezon Star Trek: Discovery chwilę poczekamy | Materiał promocyjny, CBS

Z ostatniej chwili

Po pierwszych dwóch odcinkach jestem pod olbrzymim wrażeniem Star Treka: Discovery. Takiej space opery potrzebowaliśmy. Piszę to, chociaż nie należę do grona psychofanów Star Treka. Mojej fascynacji najpewniej dam upust niedługo w recenzji. Tymczasem pojawiły się pierwsze informacje dotyczące daty premiery drugiego sezonu.

- Reklama -
Ad image

Liczący piętnaście odcinków Star Trek: Discovery jest pokazywany tradycyjnie co tydzień na SVOD CBS All Access w Stanach Zjednoczonych, a na rynkach międzynarodowych przez Netflix. Ostatnią część pierwszego sezonu obejrzymy 18 lutego. Jak długo będziemy musieli czekać na kontynuację?

Najprawdopodobniej drugi sezon Star Trek: Discovery będzie miał premierę w 2019 roku.

Alex Kurtzman, który jest showrunnerem serialu, doprecyzował, że powinniśmy się spodziewać, iż prędzej będzie to początek niż koniec roku. Jeśli tylko CBS da zielone światło na kontynuację, to już ma pomysł na to, czym ona będzie. Odnotował także, iż chce trzymać się kilkunastu odcinków na sezon. Twierdzi, że tworzenie klasycznych 22-odcinkowych sezonów rocznie byłoby pomyłką.

Oficjalne potwierdzenie kontynuacji wydaje się nie tyle kwestią czy, a bardziej kiedy. Serial uzyskał świetne opinie wśród krytyków – 74/100 na Metacritic i 83% na Rotten Tomatoes. Również widzowie dobrze oceniają produkcję – na IMDB Star Trek: Discovery uzyskał ocenę 7,2 przy 4,747 głosów. Ponadto streaming CBS All Access zyskał sporo nowych subskrybentów, a oglądalność była wysoka.

Nowe odcinki Star Trek: Discovery co poniedziałek na Netflixie

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz