Star Trek: Discovery sezon 2 w 2019 roku
Na drugi sezon Star Trek: Discovery chwilę poczekamy | Materiał promocyjny, CBS
in

Nieprędko obejrzymy drugi sezon Star Trek: Discovery

Po pierwszych dwóch odcinkach jestem pod olbrzymim wrażeniem Star Treka: Discovery. Takiej space opery potrzebowaliśmy. Piszę to, chociaż nie należę do grona psychofanów Star Treka. Mojej fascynacji najpewniej dam upust niedługo w recenzji. Tymczasem pojawiły się pierwsze informacje dotyczące daty premiery drugiego sezonu.

Liczący piętnaście odcinków Star Trek: Discovery jest pokazywany tradycyjnie co tydzień na SVOD CBS All Access w Stanach Zjednoczonych, a na rynkach międzynarodowych przez Netflix. Ostatnią część pierwszego sezonu obejrzymy 18 lutego. Jak długo będziemy musieli czekać na kontynuację?

Najprawdopodobniej drugi sezon Star Trek: Discovery będzie miał premierę w 2019 roku.

Alex Kurtzman, który jest showrunnerem serialu, doprecyzował, że powinniśmy się spodziewać, iż prędzej będzie to początek niż koniec roku. Jeśli tylko CBS da zielone światło na kontynuację, to już ma pomysł na to, czym ona będzie. Odnotował także, iż chce trzymać się kilkunastu odcinków na sezon. Twierdzi, że tworzenie klasycznych 22-odcinkowych sezonów rocznie byłoby pomyłką.

Oficjalne potwierdzenie kontynuacji wydaje się nie tyle kwestią czy, a bardziej kiedy. Serial uzyskał świetne opinie wśród krytyków – 74/100 na Metacritic i 83% na Rotten Tomatoes. Również widzowie dobrze oceniają produkcję – na IMDB Star Trek: Discovery uzyskał ocenę 7,2 przy 4,747 głosów. Ponadto streaming CBS All Access zyskał sporo nowych subskrybentów, a oglądalność była wysoka.

Nowe odcinki Star Trek: Discovery co poniedziałek na Netflixie

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Avatar budżet filmu

Łączny budżet kontynuacji Avatara jest astronomiczny

Blade Runner Black Out 2022 online

Blade Runner Black Out 2022 jest już online – obejrzyj za darmo anime