Star Trek: Discovery na Netflixie
Star Trek: Discovery | CBS
in

SUPER!SUPER!

Star Trek: Discovery – gdzie obejrzeć i jakie są pierwsze oceny?

Premiera Star Trek: Discovery już dziś w Stanach Zjednoczonych, a jutro w Polsce. Jakie są pierwsze wrażenia i gdzie można obejrzeć wyczekiwany serial sci-fi?

Platforma CBS All Access zaczęła całkiem zacnie. Od spin-offu Żony idealnej, czyli świetnego serialu prawniczego Sprawa idealna. Produkcja wiele zyskała dzięki temu, że pojawiła się na SVOD. Nie ograniczały jej sztywne zasady naziemnego molocha, gdzie pokazywanie nagości i używanie przekleństw nie jest w dobrym tonie. Scenarzyści i producenci mogli zaszaleć. Chwała im za to, że spróbowali, bo produkcji wyszło to na dobre.

Jak jest w przypadku Star Trek: Discovery – drugiego ekskluzywnego serialu CBS All Access?

Chociaż go jeszcze nie widziałem, to w sieci pojawiły się pierwsze opinie. I są całkiem pozytywne. Pomimo tego, że serial odrzuca ostatnie filmy kinowe i trzyma się kanonu, to nowi widzowie nie powinni się bać, nawet jeśli nie widzieli jakichkolwiek poprzednich telewizyjnych odsłon Star Treka. Chris Taylor z Mashable twierdzi, iż nie trzeba być trekkiem, żeby cieszyć się widowiskiem. To jest telewizyjne sci-fi kalibru, jakiego nie uświadczyliście od rebootu Battlestar Galactica – pisze Taylor.

Z zachwytem wtóruje mu Charlie Schneider z youtubeowego kanału Emergency Awesome, który twierdzi, iż pierwsze dwa odcinki są obietnicą dużych rzeczy, co jest bardzo ekscytujące.

Serial zobaczymy w Polsce na Netflixie już jutro. Nowe odcinki będą pojawiały się co tydzień, dzień po premierze w Stanach Zjednoczonych. Pierwszy sezon liczy piętnaście epizodów.

Star Trek: Discovery na Netflixie

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

2 komentarzy

Pokaż pełną wersję artykułu - to jest widok uproszczony tekstu

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Bill Clinton The President is Missing

Prezydent Bill Clinton i James Patterson z serialem w Showtime

Logo stacji telewizyjnej FX

Netflix dostanie kolejny cios. FX przenosi swoje programy do nowej platformy