The Boys sezon 4

“Star Trek: Discovery” wraca z trzecim sezonem. Mamy pełen zwiastun!

Dariusz Filipek
1 min czytania
CBS All Access pochwaliło sie zwiastunem trzeciego sezonu "Star Trek: Discovery"

Z ostatniej chwili

Premiera trzeciego sezonu “Star Trek: Discovery” zbliża się nieubłaganie. Wreszcie dostaliśmy pełen zwiastun widowiska, które wraca już w październiku.

Drugi sezon “Star Trek: Discovery” był wyraźnym spadkiem formy, ale i tak czekamy na dzień, w którym będziemy mogli obejrzeć trzecią odsłonę w Polsce na Netfliksie. W Stanach Zjednoczonych serial będzie miał premierę w serwisie CBS All Access 15 października.

- Reklama -
Ad image

Zwiastun trzeciego sezonu zapowiada zupełnie nowy kierunek, w którym ruszy opowieść. Razem z załogą Discovery przeniesiemy się w przyszłość, gdzie śmiałkowie będą starali się zapobiec całkowitemu zniszczeniu Federacji, która jest cieniem dawnej potęgi. Pierwsze odcinki mają być bardzo tajemnicze i wraz z bohaterami będziemy odkrywali, co się stało z Federacją. Odpowiedź na to pytanie ma nas zaskoczyć.

Plakat Star Trek: Discovery sezon 3
Plakat trzeciego sezonu serialu “Star Trek: Discovery” (CBS All Access)

Za trzeci sezon odpowiadają Alex Kurtzman oraz Michelle Paradise. W serialu zobaczymy znanego z “Supergirl” Davida Ajala, który wcielił się w Clevlanda “Booka” Bookera. Ma to być ważna postać.

Czekacie na trzeci sezon tego serialu sic-fi? Dajcie znać w sekcji komentarzy, czego się spodziewacie po kontynuacji.

Oglądaj serial “Star Trek: Discovery” w serwisie Netflix >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz