The Boys sezon 4

Był Star Trek: Discovery i Sprawa idealna, a teraz czas na Strange Angel

Dariusz Filipek
1 min czytania
Jack Reynor jako Jack Parsons na plakacie serialu Strange Angel

Z ostatniej chwili

CBS All Access nie produkuje wielu seriali oryginalnych, ale gdy już się za jakiś zabiera, trafia bez pudła. Stanęli na wysokości zadania zarówno przy okazji widowiska Star Trek: Discovery, jak i stworzyli świetny spin-off Żony idealnej, czyli Sprawę idealną.

Serial opowiada historię z kart powieści George’a Pendle’a Strange Angel: The Otherworldly Life of Rocket Scientist John Whiteside Parsons. Tym samym Strange Angel opiera się na kanwie prawdziwych zdarzeń i opowiada historię Jacka Parsonsa. Błyskotliwego, inteligentnego i ambitnego chemika, który z jednej strony swój czas poświęcał badaniom nad paliwem rakietowym, a z drugiej był okultystą, zatapiającym się w świat seksu oraz był aktywnym członkiem Zakonu Świątyni Wschodu. Nietuzinkowa postać, nietuzinkowy pomysł na serial.

- Reklama -
Ad image

https://www.youtube.com/watch?v=Vx8gyOb3fwo&

Parsonsa zagrał Jack Reynor (Glassland, Makbet). Produkcję stworzył Mark Heyman (Czarny łabędź, Zapaśnik), a wyreżyserował David Lowery (A Ghost Story).

Daję CBS All Access kredyt zaufania, czekając w napięciu na Strange Angel. Serial pojawi się na małych ekranach 14 czerwca. Będzie miał 10 odcinków. Na razie nie mam żadnych informacji, co do stacji, czy platformy, na której serial pojawi się w Polsce. Kto pierwszy, ten lepszy.

Źródło: YouTube – JoBlo

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
2 komentarze