strange angel serial zwiastun cbs all access
Jack Reynor jako Jack Parsons na plakacie serialu Strange Angel
in

SUPER!SUPER!

Był Star Trek: Discovery i Sprawa idealna, a teraz czas na Strange Angel

CBS All Access nie produkuje wielu seriali oryginalnych, ale gdy już się za jakiś zabiera, trafia bez pudła. Stanęli na wysokości zadania zarówno przy okazji widowiska Star Trek: Discovery, jak i stworzyli świetny spin-off Żony idealnej, czyli Sprawę idealną.

Serial opowiada historię z kart powieści George’a Pendle’a Strange Angel: The Otherworldly Life of Rocket Scientist John Whiteside Parsons. Tym samym Strange Angel opiera się na kanwie prawdziwych zdarzeń i opowiada historię Jacka Parsonsa. Błyskotliwego, inteligentnego i ambitnego chemika, który z jednej strony swój czas poświęcał badaniom nad paliwem rakietowym, a z drugiej był okultystą, zatapiającym się w świat seksu oraz był aktywnym członkiem Zakonu Świątyni Wschodu. Nietuzinkowa postać, nietuzinkowy pomysł na serial.

https://www.youtube.com/watch?v=Vx8gyOb3fwo&

Parsonsa zagrał Jack Reynor (Glassland, Makbet). Produkcję stworzył Mark Heyman (Czarny łabędź, Zapaśnik), a wyreżyserował David Lowery (A Ghost Story).

Daję CBS All Access kredyt zaufania, czekając w napięciu na Strange Angel. Serial pojawi się na małych ekranach 14 czerwca. Będzie miał 10 odcinków. Na razie nie mam żadnych informacji, co do stacji, czy platformy, na której serial pojawi się w Polsce. Kto pierwszy, ten lepszy.

Źródło: YouTube – JoBlo

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

robin hood 2018 film zwiastun

Zwiastun nowego Robin Hooda utwierdza mnie w tym, że ten złodziej jeszcze się nam nie opatrzył

doom film doom 2005 doom recenzja doom netflix
6/10

Doom – recenzja filmu