in

Nowa produkcja od Disneya to oldschoolowe Sci-Fi? Pierwszy trailer „Strange World”

Disney wypuścił trailer, który ukazuje ich najnowszą produkcję. Jak co roku, będą chcieli zawalczyć o Oscara. Ostatnim razem się to udało za pośrednictwem „Soul”. Jak pójdzie tym razem?

Trailer “Strange World”

Akcja będzie rozgrywać się w tytułowym „dziwnym świecie”, czyli obcej planecie, którą zamieszkują to bardziej, to mniej przyjazne stworki i komórki. Główny wątek fabularny skupia się Clade’ach rodzinie galaktycznych poszukiwaczy i ich perypetiach w nowym świecie. Na trailerze poznaliśmy już część z nich, a nawet przedstawiona została komiczna scenka ukazująca charaktery kosmicznych odkrywców.

Na razie nie wiemy nic więcej o fabule, jednak z pewnością będzie to epicko-wzruszająca przygoda, która będzie starała sięgnąć się po Oscara i, co ważniejsze, serca fanów.

Zwiastun stylizowany jest na archaiczną sztukę filmu czy kiczowate amerykańskie reklamy, co jest oczywistym hołdem dla starych produkcji, m. in. Sci-Fi.

Według Dona Halla, reżysera filmu, „Strange World” to ukłon w stronę starych magazynów wydawanych w pierwszej połowie 20 wieku, drukowanych najczęściej na słabej jakości papierze.

 “Uwielbiałem je czytać podczas dorastania. To były niesamowite przygody, gdzie grupa odkrywców odkrywała ukryty świat i starożytne stworzenia. Te magazyny były wielką inspiracją dla ‘Strange World'”

Głównemu bohaterowi głosu udzieli Jake Gyllenhall, znany np. ze “Spider-Man: Bez drogi do domu czy z nowego „Mustanga”. Pojawi się także, dobrze znany fanom filmów Disney-Pixar, Alan Tudyk, którego głos możemy usłyszeć we wszystkich produkcjach od „Ralpha Demolki”

Premiera w USA odbędzie się 23 listopada 2022 roku. Na ten moment, znamy polskiej daty premiery. Możemy czekać na produkcję nawet trzy miesiące.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

igrzyska śmierci: ballada ptaków i węży 2023 prequel

Czekaliście na nowe “Igrzyska śmierci”? A powinniście. Oto pierwsza zajawka “Ballady ptaków i węży”

Nocne miasto recenzja piotr cielecki
6/10

Miasto bez miasta | „Nocne Miasto” – recenzja książki