in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL OkropneOkropne

Stranger Things – zdjęcia do 3. sezonu ruszyły. 4. to kwestia czasu

stranger things 3 zdjęcia data premiery netflix zwiastun
Stranger Things 3 już się kręci, a 4. sezon to nie kwestia czy, a kiedy (Netflix)

Kamera ustawiona, aktorzy na planie, więc czas na pierwszy klaps. Dziś rozpoczynają się zdjęcia do 3. sezonu Stranger Things. To nie koniec dobrych wiadomości.

Serial Stranger Things okazał się jednym z największych, a jeśli popatrzeć na dane dostarczane nam przez Parrot Analytics, największym hitem Netflixa. 2. sezon spotkał się z tak dobrym przyjęciem, że poprzeczka dla kolejnego została ustawiona niebotycznie wysoko. Twórcy będą musieli się ostro napocić, by nie zawieść fanów przygód dzieciaków z Hawkins.

I chociaż zdjęcia się właśnie rozpoczynają, to scenariusz 3. sezonu nie jest jeszcze w pełni gotowy. Na tę chwilę bracia Dufferowie mają gotowe skrypty do czterech odcinków. Jest to taka sama liczba, co podczas rozpoczęcia zdjęć do 2. sezonu. Działają zachowawczo, według ustalonego schematu, czy wręcz przesądu, by nie zepsuć tego, co działało do tej pory. Tym samym pracują nad tekstem, wypuszczają go partiami. Kiedy ekipa wchodzi na plan i kręci, oni piszą resztę odcinków.

Shawn Levy, który jest producentem i reżyserem serialu, zdradził, iż nie poprzestaną na 8-odcinkowej kontynuacji. 4. sezon zdecydowanie się wydarzy. A po nim mogą być kolejne. Ponadto w nadchodzącym pojawią się nowe twarze.

[envira-gallery id=”31370″]

Źródło: Collider

Stanger Things na Netfliksie

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dom z papieru netflix serial online tv time

TOP 10 serialowych maratonów – Na Dom z papieru nie ma mocnych

sharp objects hbo ostre przedmioty 2018

Sharp Objects – sprawdź zwiastun serialowego dreszczowca HBO