The Boys sezon 4

Stranger Things – zdjęcia do 3. sezonu ruszyły. 4. to kwestia czasu

Dariusz Filipek
1 min czytania
Stranger Things 3 już się kręci, a 4. sezon to nie kwestia czy, a kiedy (Netflix)

Z ostatniej chwili

Kamera ustawiona, aktorzy na planie, więc czas na pierwszy klaps. Dziś rozpoczynają się zdjęcia do 3. sezonu Stranger Things. To nie koniec dobrych wiadomości.

Serial Stranger Things okazał się jednym z największych, a jeśli popatrzeć na dane dostarczane nam przez Parrot Analytics, największym hitem Netflixa. 2. sezon spotkał się z tak dobrym przyjęciem, że poprzeczka dla kolejnego została ustawiona niebotycznie wysoko. Twórcy będą musieli się ostro napocić, by nie zawieść fanów przygód dzieciaków z Hawkins.

- Reklama -
Ad image

I chociaż zdjęcia się właśnie rozpoczynają, to scenariusz 3. sezonu nie jest jeszcze w pełni gotowy. Na tę chwilę bracia Dufferowie mają gotowe skrypty do czterech odcinków. Jest to taka sama liczba, co podczas rozpoczęcia zdjęć do 2. sezonu. Działają zachowawczo, według ustalonego schematu, czy wręcz przesądu, by nie zepsuć tego, co działało do tej pory. Tym samym pracują nad tekstem, wypuszczają go partiami. Kiedy ekipa wchodzi na plan i kręci, oni piszą resztę odcinków.

Shawn Levy, który jest producentem i reżyserem serialu, zdradził, iż nie poprzestaną na 8-odcinkowej kontynuacji. 4. sezon zdecydowanie się wydarzy. A po nim mogą być kolejne. Ponadto w nadchodzącym pojawią się nowe twarze.

[envira-gallery id=”31370″]

Źródło: Collider

Stanger Things na Netfliksie

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz