Stranger Things 3 sezon zwiastun serial netflix
1:41
Stranger Things 3 (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Stranger Things – nowa, bardzo letnia zapowiedź trzeciego sezonu serialu Netflixa

Netflix nie ma ostatnio dobrej ręki do seriali, ale szykuje kilka interesujących pozycji na przyszłość. Trzeci sezon Stranger Things należy do zdecydowanej czołówki w tym gronie.

Stranger Things idealnie trafi w letni sezon (premiera nowej odsłony odbędzie się 4 lipca), bo widowisko firmowane jest słońcem prażącym nad Hawkins. Nie zabraknie również tego, do czego już zdążyli nas przyzwyczaić twórcy – grozy rodem z lat 80., która genialnie współgra z historią o dojrzewaniu i przyjaźni.

W najnowszej zapowiedzi słychać kawałek Moving in Stereo zespołu The Cars.

Zajawka trzeciego sezonu zabawnie uderza w naszą, a już na pewno moją tęsknotę za latem. Jakkolwiek na wszelkiej maści potworności jeszcze przyjdzie czas. Co doskonale dał do zrozumienia pierwszy zwiastun trzeciej odsłony.

Poprzednie sezony okazały się olbrzymimi sukcesami i serial stał się nową wielką rzeczą w świecie popkultury. Krytycy rozkochali się w dziele braci Dufferów i na Rotten Tomatoes pierwszy sezon ma dziś ocenę 8,17/10, a drugi 7,88/10. Również widzowie docenili widowisko i na IMDB serial ma 8,9/10, a na Filmwebie 8,4/10. W mojej skromnej opinii jest to jedna z najlepszych produkcji oryginalnych Netflixa.

Po słowie dodam, że za kilka dni na Popkulturystach będziecie mogli wygrać komiks Stranger Things. Po drugiej stronie. Pojawi się również jego recenzja.

Serial Stranger Things w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

brightburn syn ciemności zwiastun gilm horror

Brightburn: Syn ciemności – finalny zwiastun przerażającego filmu superbohaterskiego

John Wick 4 część film data premiery

John Wick wróci! Znamy datę premiery czwartej części