in

SUPER!SUPER!

Stranger Things – nowa, bardzo letnia zapowiedź trzeciego sezonu serialu Netflixa

Netflix pochwalił się materiałem z nadciągającego wielkimi krokami trzeciego sezonu serialu Stranger Things.

Netflix nie ma ostatnio dobrej ręki do seriali, ale szykuje kilka interesujących pozycji na przyszłość. Trzeci sezon Stranger Things należy do zdecydowanej czołówki w tym gronie.

Stranger Things idealnie trafi w letni sezon (premiera nowej odsłony odbędzie się 4 lipca), bo widowisko firmowane jest słońcem prażącym nad Hawkins. Nie zabraknie również tego, do czego już zdążyli nas przyzwyczaić twórcy – grozy rodem z lat 80., która genialnie współgra z historią o dojrzewaniu i przyjaźni.

W najnowszej zapowiedzi słychać kawałek Moving in Stereo zespołu The Cars.

Zajawka trzeciego sezonu zabawnie uderza w naszą, a już na pewno moją tęsknotę za latem. Jakkolwiek na wszelkiej maści potworności jeszcze przyjdzie czas. Co doskonale dał do zrozumienia pierwszy zwiastun trzeciej odsłony.

Poprzednie sezony okazały się olbrzymimi sukcesami i serial stał się nową wielką rzeczą w świecie popkultury. Krytycy rozkochali się w dziele braci Dufferów i na Rotten Tomatoes pierwszy sezon ma dziś ocenę 8,17/10, a drugi 7,88/10. Również widzowie docenili widowisko i na IMDB serial ma 8,9/10, a na Filmwebie 8,4/10. W mojej skromnej opinii jest to jedna z najlepszych produkcji oryginalnych Netflixa.

Po słowie dodam, że za kilka dni na Popkulturystach będziecie mogli wygrać komiks Stranger Things. Po drugiej stronie. Pojawi się również jego recenzja.

Serial Stranger Things w serwisie Netflix >>

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

brightburn syn ciemności zwiastun gilm horror

Brightburn: Syn ciemności – finalny zwiastun przerażającego filmu superbohaterskiego

John Wick 4 część film data premiery

John Wick wróci! Znamy datę premiery czwartej części