stranger things 3 zwiastun
Stranger Things 3 (zdjęcie: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Stranger Things wraca! Mamy pierwszą zajawkę 3. sezonu

W Stanach Zjednoczonych jest kilka ważnych rzeczy, ale przebywając tam jakiś czas, zauważyłem, iż najważniejsze dla amerykanów są zakupy. Dlaczego więc nie zapowiedzieć Stranger Things 3 wprost z centrum handlowego? Nie wiem jak Wy, ale ja czuję się kupiony.

Stranger Things 3 nadchodzi wielkimi krokami. Netflix postanowił przypomnieć o tym, że na planie trzeciego sezonu praca trwa i nakręcono już sporo materiału, więc przyszedł czas na pierwszą zajawkę. Jej akcja została umiejscowiona w typowym miasteczkowym centrum handlowym.

Dwie rzeczy rzucają się w oczy. Miejsce, w którym umiejscowiono zapowiedź, może wskazywać, że przynajmniej część akcji będzie rozgrywała się właśnie w centrum handlowym. Co byłoby dosyć akuratne, bo wiele klasycznych horrorów traktowało właśnie o świątyniach handlu, w których barykadowali się bohaterowie. I jest to również idealne miejsce, by zasypać widzów różnymi easter eggami z lat 80. Być może jest to również marketingowy strzał w dziesiątkę, bo zostały wyróżnione takie marki jak GAP czy Burger King, więc możliwe, że Netflix uznał, iż jest to idealny sposób, aby dodatkowo zarobić na reklamie umiejscowionej w jednej z najpopularniejszych produkcji na platformie.

Ponadto w jednym ujęciu widzimy Steve’a Harringtona, w którego wciela się ponownie Joe Keery. Bohater najwidoczniej podjął pracę w lodziarni Scoops Ahoy znajdującej się właśnie w Starcourt Mall. Obok niego stoi Maya Hawke (znana z Małych kobietek), nowa aktorka w serialu, która wciela się w Robin. O nowych twarzach w Stranger Things 3 wspominałem już jakiś czas temu. Premiera trzeciego sezonu odbędzie się nie jesienią, jak to było w przypadku poprzednich odsłon, a dopiero latem 2019 roku.

Obejrzyj Stranger Things w serwisie Netflix>>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Pies Predatora, aktorki topless w sci-fi, cosplay i Krzysztof Rutkowski [PopSpam]

najlepsze seriale showmax ranking 2018 showmax seriale

TOP10 seriali, które obejrzysz na ShowMax