stranger things 3 zwiastun
Stranger Things 3 (zdjęcie: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Stranger Things wraca! Mamy pierwszą zajawkę 3. sezonu

W Stanach Zjednoczonych jest kilka ważnych rzeczy, ale przebywając tam jakiś czas, zauważyłem, iż najważniejsze dla amerykanów są zakupy. Dlaczego więc nie zapowiedzieć Stranger Things 3 wprost z centrum handlowego? Nie wiem jak Wy, ale ja czuję się kupiony.

Stranger Things 3 nadchodzi wielkimi krokami. Netflix postanowił przypomnieć o tym, że na planie trzeciego sezonu praca trwa i nakręcono już sporo materiału, więc przyszedł czas na pierwszą zajawkę. Jej akcja została umiejscowiona w typowym miasteczkowym centrum handlowym.

Dwie rzeczy rzucają się w oczy. Miejsce, w którym umiejscowiono zapowiedź, może wskazywać, że przynajmniej część akcji będzie rozgrywała się właśnie w centrum handlowym. Co byłoby dosyć akuratne, bo wiele klasycznych horrorów traktowało właśnie o świątyniach handlu, w których barykadowali się bohaterowie. I jest to również idealne miejsce, by zasypać widzów różnymi easter eggami z lat 80. Być może jest to również marketingowy strzał w dziesiątkę, bo zostały wyróżnione takie marki jak GAP czy Burger King, więc możliwe, że Netflix uznał, iż jest to idealny sposób, aby dodatkowo zarobić na reklamie umiejscowionej w jednej z najpopularniejszych produkcji na platformie.

Ponadto w jednym ujęciu widzimy Steve’a Harringtona, w którego wciela się ponownie Joe Keery. Bohater najwidoczniej podjął pracę w lodziarni Scoops Ahoy znajdującej się właśnie w Starcourt Mall. Obok niego stoi Maya Hawke (znana z Małych kobietek), nowa aktorka w serialu, która wciela się w Robin. O nowych twarzach w Stranger Things 3 wspominałem już jakiś czas temu. Premiera trzeciego sezonu odbędzie się nie jesienią, jak to było w przypadku poprzednich odsłon, a dopiero latem 2019 roku.

Obejrzyj Stranger Things w serwisie Netflix>>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

krzysztof rutkowski cosplay pies predator piątek trzynastego aktorki topless

Pies Predatora, aktorki topless w sci-fi, cosplay i Krzysztof Rutkowski [PopSpam]

najlepsze seriale showmax ranking 2018 showmax seriale

TOP10 seriali, które obejrzysz na ShowMax