in ,

SUPER!SUPER!

Stranger Things 4 – w oczekiwaniu na nowy sezon

stranger things 4 kiedy na netflix nowy sezon

Wszyscy wyczekują premiery 4. sezonu Stranger Things. Nic dziwnego, po zakończeniu trzeciego sezonu jesteśmy ciekawi jak potoczą się dalsze losy jego bohaterów. I tym razem twórcy nas nie zawiodą, zabierając w fascynującą podróż po miasteczku Hawkins oraz tajemniczych historiach. Zapraszamy do lektury materiału, w którym odkrywamy szczegóły nadchodzącej premiery.

4. sezon Stranger Things

Tym razem twórcy postanowili dać swoim fanom znacznie więcej! I tak dziewięć odcinków nadchodzącego sezonu będą zdecydowanie dłuższe (nawet dwukrotnie) od tych, które poznaliśmy do tej pory.

Jak można przeczytać w opisie czwartego sezonu „od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a zmaganie się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony”.

Przebieg tej fabuły zdradzają nieco również tematy poszczególnych premier, które prezentują się następująco:

 • Odcinek 1: The Hellfire Club
 • Odcinek 2: Vecna’s Curse
 • Odcinek 3: The Monster and the Superhero
 • Odcinek 4: Dear Billy
 • Odcinek 5: The Nina Project
 • Odcinek 6: The Dive
 • Odcinek 7: The Massacre at Hawkins Lab
 • Odcinek 8: Papa
 • Odcinek 9: The Piggyback

W czwartym sezonie pojawią się również w rolach głównych znani nam do tej pory aktorzy a także zupełnie nowe twarze takie jak m.in.:

 • Joseph Quinn w roli Eddiego Munsona – przewodniczącego The Hellfire Club, oficjalnego klubu D&D (Dungeons & Dragons) w Hawkins High.
 • Robert Englund w roli Victora Creela – niebezpiecznego mężczyzny osadzonego w szpitalu psychiatrycznym za makabryczne morderstwo popełnione w latach 50-tych.
 • Jamie Campbell Bower w roli Petera Ballarda – sanitariusza w szpitalu psychiatrycznym.
 • Tom Wlashicha w roli Dmitriego – rosyjskiego strażnika więziennego, który zaprzyjaźnia się z Hopperem.
 • Mason Dye w roli Jasona Carvera – bogatego gwiazdora sportu.
 • Nikola Djuricko w roli Yuri – rosyjskiego przemytnika.
 • Eduardo Franco w roli Argyle’a – dostawcy pizzy, będącego nowym najlepszym przyjacielem Jonathana.
 • Tyner Rushing w roli Virginii Creel – krewnej Victora oraz
 • Joel Stoffer w roli strażnika Hatcha.

Historia serialu Stranger Things

Stranger Things to jeden z najpopularniejszych seriali, wyprodukowanych przez Netflix (jest on równocześnie dystrybutorem jak i współproducentem), który opowiada o grupie przyjaciół z małego miasteczka na prowincji żyjących w klimacie lat 80-tych. W miasteczku tym dzieją się nadprzyrodzone rzeczy. Serię dziwnych zdarzeń rozpoczyna zniknięcie chłopca, jednak szybko okazuje się, że tłem dla zniknięcia są tajemnicze rządowe organizacje jak i spiski oraz zdarzenia, dla których nie ma logicznego wytłumaczenia.

Premiera Stranger Things miała miejsce w 2016 roku. Pierwszy sezon liczył 8 odcinków. Drugi sezon pojawił się w 2017 roku i liczył 9 odcinków, podobnie jak i trzeci sezon, który zadebiutował w 2018 roku.

Premiera 4. sezonu już niedługo!

Pandemia koronawirusa sprawiła, że widzowie długo musieli czekać na ogłoszenie premiery 4. sezonu serialu Stranger Things. Twórcy nie rozpieszczali fanów przez te dwa i pół roku, ostrożnie uchylając rąbka tajemnicy co do kolejnych losów bohaterów. Jednak niedawno w sieci pojawił się materiał promocyjny – ponad 3-minutowy zwiastun, z którego dowiadujemy się naprawdę wiele!

Jak wskazują eksperci i fani, ten czwarty sezon serialu ma być esencją tego za co pokochaliśmy Strangersów w 2016 roku. Zresztą sami bracia Duffer (twórcy serialu) przyznali w rozmowie z mediami, że nadchodzący sezon będzie najstraszniejszym jaki zrealizowali do tej pory, a co za tym idzie również najbardziej wciągający.

Netflix podzielił premierę 4. sezonu Stranger Things na dwie części. Pierwsza z nich odbędzie się już 27 maja, a druga 1 lipca. Będzie to przedostatnia odsłona serialu, bowiem w planach jest również 5. sezon, liczący podobnie jak 4. sezon dziewięć odcinków.

Więcej o serialu przeczytasz na PlanetaGracza.pl.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ray liotta nie żyje zmarł wiek co się stało aktor

Ray Liotta zmarł we śnie. Chłopiec z ferajny miał 67 lat. Oto ostatnie zdjęcia aktora

castingi do reklamy 2022 casting reklama castingi

Gwiazdy, które swoją karierę zaczynały od reklamy