The Boys sezon 4

Czwarty sezon “Stranger Things” podzielony na dwie części. Znamy daty premier pierwszej i drugiej

Dariusz Filipek
2 min czytania

Z ostatniej chwili

Na czwarty sezon “Stranger Things” czekamy prawie trzy lata. Flagowe widowisko Netflixa wraca w maju.

“Stranger Things” wraca z czwartym sezonem 27 maja 2022 roku. Przynajmniej pierwsza część widowiska. Druga pojawi się w serwisie pięć tygodni później, 1 lipca 2022 roku. Do tej pory dostaliśmy sporo zapowiedzi serialu, ale data premiery była tajemnicą.

- Reklama -
Ad image

Jednocześnie najnowszy sezon “Stranger Things” jest kolejną produkcją, którą podzielono na dwie części, co zwiastuje dłuższy sezon. Jakkolwiek do tej pory podawano, iż będzie miał dziewięć odcinków, czyli tyle, ile miał drugi. Z kolei pierwszy i trzeci miały ich po osiem. Co nie znaczy, iż nie zostaniemy zaskoczeni.

Wcześniej serwis głównie eksperymentował w ten sposób z mniej popularnymi serialami, a obecnie ten trend się nasila. Niedawno dostaliśmy “Ozark”, którego finałowa odsłona również została podzielona na dwie części, a czwarty sezon jest dłuższy niż poprzednie. Można sądzić, iż coraz więcej widowisk będzie pojawiało się w tej formule, aby dłużej utrzymać uwagę widowni poszczególnymi tytułami.

Ponadto Netflix pochwalił się kilkoma plakatami promującymi czwarte “Stranger Things”. Odwołują się one do miejsc i zdarzeń, które odegrają swoją rolę w samym serialu. Wszystkie możecie obejrzeć poniżej.

Stranger Things 4 Poster
Stranger Things 4 Poster Lab
Stranger Things 4 Poster Creel House
FLz2u55VgA0 XZz

Miejmy nadzieję, że plakaty z hasłem mówiącym, iż “każdy koniec ma swój początek”, nie zwiastuje tego, że serial zakończy się na czwartym sezonie. W końcu zapowiedziano, że “Stranger Things” wróci raz jeszcze z piątą odsłoną. Jakkolwiek jeszcze kilka lat temu mówiono, iż twórcy mają pomysły na wiele sezonów do przodu i potencjalne produkcje towarzyszące. Jednocześnie Netflix poinformował, że faktycznie czekają nas spin-offy.

List braci Dufferów w sprawie czwartego sezonu "Stranger Things"
List braci Dufferów w sprawie czwartego sezonu “Stranger Things”

Oby te plany nie uległy zmianie, gdyż widownia kocha “Stranger Things”. Widowisko, które niepostrzeżenie zawojowało świat w 2016 roku, na IMDB ma ocenę 8,7/10 przy 964 tysiącach głosów. Z kolei pierwszy sezon na Rotten Tomatoes krytycy ocenili na 8,1/10, a kolejne dwa mają tam oceny 7,9/10.

- Reklama -
Skazana Max serial

Serial “Stranger Things” obejrzycie online w serwisie Netflix ▶

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz