in

Czwarty sezon “Stranger Things” podzielony na dwie części. Znamy daty premier pierwszej i drugiej

stranger things 4 sezon data premiery część 1 część 2

Na czwarty sezon “Stranger Things” czekamy prawie trzy lata. Flagowe widowisko Netflixa wraca w maju.

“Stranger Things” wraca z czwartym sezonem 27 maja 2022 roku. Przynajmniej pierwsza część widowiska. Druga pojawi się w serwisie pięć tygodni później, 1 lipca 2022 roku. Do tej pory dostaliśmy sporo zapowiedzi serialu, ale data premiery była tajemnicą.

Jednocześnie najnowszy sezon “Stranger Things” jest kolejną produkcją, którą podzielono na dwie części, co zwiastuje dłuższy sezon. Jakkolwiek do tej pory podawano, iż będzie miał dziewięć odcinków, czyli tyle, ile miał drugi. Z kolei pierwszy i trzeci miały ich po osiem. Co nie znaczy, iż nie zostaniemy zaskoczeni.

Wcześniej serwis głównie eksperymentował w ten sposób z mniej popularnymi serialami, a obecnie ten trend się nasila. Niedawno dostaliśmy “Ozark”, którego finałowa odsłona również została podzielona na dwie części, a czwarty sezon jest dłuższy niż poprzednie. Można sądzić, iż coraz więcej widowisk będzie pojawiało się w tej formule, aby dłużej utrzymać uwagę widowni poszczególnymi tytułami.

Ponadto Netflix pochwalił się kilkoma plakatami promującymi czwarte “Stranger Things”. Odwołują się one do miejsc i zdarzeń, które odegrają swoją rolę w samym serialu. Wszystkie możecie obejrzeć poniżej.

Miejmy nadzieję, że plakaty z hasłem mówiącym, iż “każdy koniec ma swój początek”, nie zwiastuje tego, że serial zakończy się na czwartym sezonie. W końcu zapowiedziano, że “Stranger Things” wróci raz jeszcze z piątą odsłoną. Jakkolwiek jeszcze kilka lat temu mówiono, iż twórcy mają pomysły na wiele sezonów do przodu i potencjalne produkcje towarzyszące. Jednocześnie Netflix poinformował, że faktycznie czekają nas spin-offy.

List braci Dufferów w sprawie czwartego sezonu "Stranger Things"
List braci Dufferów w sprawie czwartego sezonu “Stranger Things”

Oby te plany nie uległy zmianie, gdyż widownia kocha “Stranger Things”. Widowisko, które niepostrzeżenie zawojowało świat w 2016 roku, na IMDB ma ocenę 8,7/10 przy 964 tysiącach głosów. Z kolei pierwszy sezon na Rotten Tomatoes krytycy ocenili na 8,1/10, a kolejne dwa mają tam oceny 7,9/10.

Serial “Stranger Things” obejrzycie online w serwisie Netflix ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

młody wallander cień zabójcy

Premiera dnia: “Młody Wallander: Cień zabójcy” w serwisie Netflix

the first lady serial pierwsza dama showtime

“The First Lady”, czyli Viola Davis jako Michelle Obama