stranger things 2 logo
Stranger Things 2 coraz bliżej, a Netflix nie przestaje zaskakiwać kolejnymi materiałami promocyjnymi | Materiał prasowy Netflix
in

SUPER!SUPER!

Stranger Things w stylu Piątku trzynastego – sprawdź nietypowy teaser

Drugi sezon Stranger Things już tuż-tuż. Netflix nie odpuszcza i serwuje nam kolejne materiały promocyjne. Firma musi być bardzo podekscytowana serialem, gdyż niewiele innych widowisk doczekało się tak wielu materiałów przedpremierowych. I nie piszę tu wyłącznie o filmach udostępnianych na YouTube, ale chociażby grze mobilnej, którą Netflix zaserwował fanom w zeszłym tygodniu. I to całkowicie za darmo!

Tym razem dostaliśmy teaser Stranger Things w stylu Piątku trzynastego. Jak wygląda połączenie streamingowego hitu z kultowym horrorem? Świetnie! Zresztą sprawdźcie sami.

Teaser jest rozgrzewką przed najnowszym zwiastunem, który pojawi się w sieci jeszcze dziś. Jednak już teraz pokazuje kilka ciekawych scen, mocno podgrzewających atmosferę.

Nieco wcześniej Netflix wypuścił teaser o wiele mówiącym tytule Nosebleed, który – dokładnie tak – prezentuje krwawienie z nosa. Nie jest to coś, co można nazwać szczytową formą ludzi od promocji, ale można rzucić okiem.

Drugi sezon Stranger Things będzie dostępny na Netflixie już za chwilkę, bo 27 października. Nie tylko nie mogę się doczekać, ale obawiam się, że moje oczekiwania są niesamowicie wysokie. Oby je spełniono. I oby sezon drugi był przynajmniej równie dobry, co pierwszy.

Stranger Things na Netflixie

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

CDA Premium oferta

CDA Premium z nowościami w październikowej ofercie

Zwiastun the new mutants

Zwiastun The New Mutants jest dokładnie tym, na co czekałem, a nawet więcej