in ,

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Stranger Things zapowiada dziwny 1984 rok i wypuszcza darmową grę mobilną Stranger Things: The Game

Stranger Things: The Game
Lawina promocyjna Stranger Things ruszyła. I to jak! Netflix sprezentował nam darmową mobilną grę Stranger Things: The Game | Twitter, Netflix

Bardzo dziwne rzeczy wydarzyły się w 1984 roku. Jedną z dziwniejszych było przyjście na świat niżej podpisanego, o czym Netflix zdaje się pamiętać, bo właśnie w moje urodziny, które miały miejsce 4 października, wypuścił kolejny materiał promujący drugi sezon Stranger Things. Nomen omen.

Akcja drugiego sezonu została umiejscowiona w okolicy Halloween. Idealny moment, aby opowiedzieć jeszcze dziwniejszą historię niż przed rokiem. Netflix dwoi się i troi, byśmy nie zapomnieli o zbliżającej się wielkimi krokami kontynuacji jednego z najlepszych seriali, jaki ma w ofercie. Tym samym zapraszam Was do obejrzenia nowego materiału promocyjnego.

Działowi promocji firmy z Los Gatos nakręcanie zainteresowania udaje się wyśmienicie. Dzięki czemu pewnie większość z Was już dawno zarezerwowała sobie 27 października na maraton ze Stranger Things. Na zagryzkę zapraszam do obejrzenia nowego plakatu z serialu.

Wypuszczono również okolicznościową grę Stranger Things: The Game, w stylu gier wideo z lat 80., którą możecie pobrać za darmo przez iTunes oraz Google Play. Już się ściąga.

Stranger Things: The Game
Graliście już w Stranger Things: The Game? I jak wrażenia?! | Netflix

Nie ukrywam, że nie mogę doczekać się premiery drugiego sezonu, bo kontynuacja zapowiada się na jeszcze ciekawszą i jeszcze bardziej odjechaną. Zakładam również, że showrunnerzy po świetnie przyjętych pierwszych ośmiu odcinkach, dostali większą wolność twórczą, której nie będą bali się użyć. Oby, bo moje oczekiwania są olbrzymie.

Drugi sezon Stranger Things będzie dostępny na Netflixie 27 października

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The Gifted: Naznaczeni
6/10

X-Men dla ubogich – recenzja The Gifted: Naznaczeni – s01e01

Seriale Marvel w Showmax to bardzo dobra wiadomość | Materiał prasowy Showmax

Seriale Marvela w Showmax to solidne wzmocnienie dla platformy