The Boys sezon 4

Stranger Things zapowiada dziwny 1984 rok i wypuszcza darmową grę mobilną Stranger Things: The Game

Dariusz Filipek
2 min czytania
Lawina promocyjna Stranger Things ruszyła. I to jak! Netflix sprezentował nam darmową mobilną grę Stranger Things: The Game | Twitter, Netflix

Z ostatniej chwili

Bardzo dziwne rzeczy wydarzyły się w 1984 roku. Jedną z dziwniejszych było przyjście na świat niżej podpisanego, o czym Netflix zdaje się pamiętać, bo właśnie w moje urodziny, które miały miejsce 4 października, wypuścił kolejny materiał promujący drugi sezon Stranger Things. Nomen omen.

- Reklama -
Ad image

Akcja drugiego sezonu została umiejscowiona w okolicy Halloween. Idealny moment, aby opowiedzieć jeszcze dziwniejszą historię niż przed rokiem. Netflix dwoi się i troi, byśmy nie zapomnieli o zbliżającej się wielkimi krokami kontynuacji jednego z najlepszych seriali, jaki ma w ofercie. Tym samym zapraszam Was do obejrzenia nowego materiału promocyjnego.

Działowi promocji firmy z Los Gatos nakręcanie zainteresowania udaje się wyśmienicie. Dzięki czemu pewnie większość z Was już dawno zarezerwowała sobie 27 października na maraton ze Stranger Things. Na zagryzkę zapraszam do obejrzenia nowego plakatu z serialu.

Wypuszczono również okolicznościową grę Stranger Things: The Game, w stylu gier wideo z lat 80., którą możecie pobrać za darmo przez iTunes oraz Google Play. Już się ściąga.

Stranger Things: The Game
Graliście już w Stranger Things: The Game? I jak wrażenia?! | Netflix

Nie ukrywam, że nie mogę doczekać się premiery drugiego sezonu, bo kontynuacja zapowiada się na jeszcze ciekawszą i jeszcze bardziej odjechaną. Zakładam również, że showrunnerzy po świetnie przyjętych pierwszych ośmiu odcinkach, dostali większą wolność twórczą, której nie będą bali się użyć. Oby, bo moje oczekiwania są olbrzymie.

Drugi sezon Stranger Things będzie dostępny na Netflixie 27 października

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz