in

SUPER!SUPER! OkropneOkropne

Stranger Things – zwiastun czwartego sezonu prosto z Rosji

stranger things sezon 4 zwiastun rosja
Stranger Things - sezon 4 (Netflix)

Jeden z największych hitów Netflixa wraca z czwartym sezonem. Serwis pokazał krótką zapowiedź Stranger Things, która odsyła nas do zimnej i surowej Rosji, gdzie Jim Hopper przeżywa katusze na Kamczatce.

Stranger Things to opowieść o nastolatkach z małego miasteczka, którzy są narażeni na śmiertelne niebezpieczeństwo wydobywające się z równoległej rzeczywistości, do której wrota mają na wyciągnięcie ręki. Przez trzy sezony bohaterzy nieco dorośli, ale wraz z czasem ich problemy tylko zaczęły się nawarstwiać. Wiele wskazuje na to, że tym razem będzie nie inaczej, a jednym z kluczowych elementów sezonu czwartego został Jim Hopper, w którego wciela się świetny i jedyny w swoim rodzaju David Harbour. Bohater przebywa w Rosji, gdzie ciężko pracuje jako więzień, co widzimy na najnowszym zwiastunie. W tym samym czasie w Stanach Zjednoczonych pojawia się nowe zagrożenie.

Rosjanie już w poprzednim, trzecim sezonie, byli wyjątkowo istotni dla fabuły. Wiele wskazuje na to, że w czwartym będą również ważnym elementem opowieści. Ciekawostką jest fakt, iż w Czarnej Wdowie, czyli najnowszym filmie Marvela, David Harbour wciela się w rosyjskiego superbohatera. Najwidoczniej aktor wpasował się w te klimaty.

Pozostaje czekać na premierę, której daty jeszcze nie znamy. Jednak trzymamy kciuki za kontynuację, gdyż zarówno pierwszy, jak i drugi oraz trzeci sezon, bardzo nam się podobały.

Oglądaj Stranger Things w serwisie Netflix >>

Będziecie oglądali czwarty sezon Stranger Things? Dajcie znać w komentarzach, jak odbieracie serial. Możecie też kupić świetne gadżety i ubrania związane z tym serialem.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bosch sezon 7

Bosch wróci z ostatnim sezonem na Amazon Prime Video

Insatiable sezon 3

Insatiable skasowane? Mamy nową wiadomość o serialu Netflixa