stranger things sezon 4 zwiastun rosja
Stranger Things - sezon 4 (Netflix)
in

SUPER!SUPER! WTF?!WTF?!

Stranger Things – zwiastun czwartego sezonu prosto z Rosji

Jeden z największych hitów Netflixa wraca z czwartym sezonem. Serwis pokazał krótką zapowiedź Stranger Things, która odsyła nas do zimnej i surowej Rosji, gdzie Jim Hopper przeżywa katusze na Kamczatce.

Stranger Things to opowieść o nastolatkach z małego miasteczka, którzy są narażeni na śmiertelne niebezpieczeństwo wydobywające się z równoległej rzeczywistości, do której wrota mają na wyciągnięcie ręki. Przez trzy sezony bohaterzy nieco dorośli, ale wraz z czasem ich problemy tylko zaczęły się nawarstwiać. Wiele wskazuje na to, że tym razem będzie nie inaczej, a jednym z kluczowych elementów sezonu czwartego został Jim Hopper, w którego wciela się świetny i jedyny w swoim rodzaju David Harbour. Bohater przebywa w Rosji, gdzie ciężko pracuje jako więzień, co widzimy na najnowszym zwiastunie. W tym samym czasie w Stanach Zjednoczonych pojawia się nowe zagrożenie.

Rosjanie już w poprzednim, trzecim sezonie, byli wyjątkowo istotni dla fabuły. Wiele wskazuje na to, że w czwartym będą również ważnym elementem opowieści. Ciekawostką jest fakt, iż w Czarnej Wdowie, czyli najnowszym filmie Marvela, David Harbour wciela się w rosyjskiego superbohatera. Najwidoczniej aktor wpasował się w te klimaty.

Pozostaje czekać na premierę, której daty jeszcze nie znamy. Jednak trzymamy kciuki za kontynuację, gdyż zarówno pierwszy, jak i drugi oraz trzeci sezon, bardzo nam się podobały.

Oglądaj Stranger Things w serwisie Netflix >>

Będziecie oglądali czwarty sezon Stranger Things? Dajcie znać w komentarzach, jak odbieracie serial. Możecie też kupić świetne gadżety i ubrania związane z tym serialem.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Bosch sezon 7

Bosch wróci z ostatnim sezonem na Amazon Prime Video

Insatiable sezon 3

Insatiable skasowane? Mamy nową wiadomość o serialu Netflixa