Drugi sezon Stranger Things - zwiastun online
Kadr ze zwiastuna drugiego sezonu serialu Stranger Things | Źr. Foto. Netflix YouTube - zrzut ekranu
in

Drugi sezon Stranger Things może być lepszy niż pierwszy

Szefostwo Netflixa ma powody do zadowolenia. Zwiastun drugiego sezonu Stranger Things zapowiada naprawdę niesamowity serial. Klimat wylewa się z niego hektolitrami.

Klimat lat 80., oczywiście.

Przyznam, że byłem już trochę zmęczony trailerami, ogłoszeniami i plotkami z tegorocznego San Diego Comic Con, ale kontynuacja Stranger Things prezentuje się tak niesamowicie, że ciężko przejść obok tej produkcji obojętnie.

Zwiastun obejrzałem chyba pięć razy – raz za razem. I coś mi się wydaje, że włączę go jeszcze nieraz. Tak się powinno kupować widza!

https://www.youtube.com/watch?v=R-Y2Pq1LrBM

Powrót naszych ulubieńców z tego niesamowitego telewizyjnego thrillera sci-fi nastąpi 27 października. Serial obejrzymy wyłącznie na Netflixie. Ja tymczasem załączyłem sobie soundtrack z pierwszego sezonu. Polecam.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Zwiastun Ligii Sprawiedliwości 2017 online

Zwiastun Ligii Sprawiedliwości prezentuje się epicko!

Zwiastun Avengers: Infinity War wyciek online

Wyciekł zwiastun Avengers: Infinity War