Strażnicy Galaktyki 3
Strażnicy Galaktyki (Marvel)
in

SMUTNESMUTNE SZOKSZOK OkropneOkropne

Prace nad trzecimi Strażnikami Galaktyki wstrzymane

Jak podaje Hollywood Reporter, prace nad Strażnikami Galaktyki Vol. 3 nie tylko nie wyszły z martwego punktu, w który film wpadł po zwolnieniu Jamesa Gunna. Na tę chwilę w ogóle wstrzymano produkcję.

Czarne chmury zawisły i zdają się nie opuszczać kosmicznych kowboi Marvela. Członkowie załogi, którzy przygotowywali się do produkcji, zostali zwolnieni i szukają nowych zajęć. Tym samym produkcja trzecich Strażników Galaktyki jest obecnie zawieszona, ponieważ Marvel Studios i Disney przegrupowują projekt.

James Gunn ukończył scenariusz do filmu w czerwcu. Po aferze związanej z jego nieodpowiednimi twittami sprzed dekady, a co za tym idzie, zwolnieniu reżysera, mówiono początkowo, że jego skrypt trafi do kosza. Ostatnie doniesienia jednak wskazują na to, iż Marvel chciałby wykorzystać to, co napisał.

Produkcja trzeciej części widowiska miała ruszyć zimą, w styczniu lub lutym. Obecnie osoby decyzyjne szukają nowego reżysera. Ponoć reżyser Thora: Ragnarok Taika Waititi mógł rozmawiać o zastąpieniu Gunna, ale to tylko spekulacje Hollywood Reportera. Na dziś nie ma żadnego pewnika i powinniśmy się uzbroić w cierpliwość, oczekując oficjalnych informacji w tej sprawie.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Rojst w piątki Rojst dzień emisji Rojst data premiery

ShowMax zmienił dzień emisji serialu Rojst. Nowe odcinki zobaczycie wcześniej

showmax rojst sezon 2 rojst 2 sezon rojst za darmo online

Rojst – 2. sezon bardziej realny niż nam się wydaje