succession hbo 2018 serial
Succession zapowiada się kolejny hicior od HBO (YouTube - HBO)
in

SUPER!SUPER!

Succession – jeden z najciekawszych seriali HBO dostał zwiastun

Succession to jeden z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie seriali 2018 roku. HBO wejdzie w świat rodzinnych intryg, niesnasek, wielkiego biznesu i mediów. Ostatniego tematu strasznie brakowało od czasu zakończenia świetnego Newsroomu Aarona Sorkina.

Succession opowie o rodzinie światowego potentata medialnego, który nosi się z przekazaniem władzy młodemu pokoleniu. Jednak jego następca nie jest tak oczywisty, jak mogłoby się zdawać. W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun produkcji i prezentuje się przednio. Widowisko zapowiada się na prawdziwie dramatyczny kawał telewizji.

Serial napisany i wyprodukowany przez Jessego Armstronga (Peep Show, Babylon) będzie liczył 10 odcinków. Za kamerą stanie Adam McKay (Ant-ManBig Short), a w samym serialu zobaczymy m.in. Briana Coxa, Jeremy’ego Stronga, Kierana Culkina oraz Sarah Snook. Premiera Succession już w czerwcu.

Sukcesja na HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

serial the mechanism o mechanismo netflix polska

Nadchodzi The Mechanism od twórców Narcos. Zapowiada się wybornie

Zabójstwo Versace: American Crime Story s01e01 - recenzja
8/10

Zabójstwo Versace: American Crime Story – recenzja s01e01