succession hbo 2018 serial
Succession zapowiada się kolejny hicior od HBO (YouTube - HBO)
in

SUPER!SUPER!

Succession – jeden z najciekawszych seriali HBO dostał zwiastun

Succession to jeden z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie seriali 2018 roku. HBO wejdzie w świat rodzinnych intryg, niesnasek, wielkiego biznesu i mediów. Ostatniego tematu strasznie brakowało od czasu zakończenia świetnego Newsroomu Aarona Sorkina.

Succession opowie o rodzinie światowego potentata medialnego, który nosi się z przekazaniem władzy młodemu pokoleniu. Jednak jego następca nie jest tak oczywisty, jak mogłoby się zdawać. W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun produkcji i prezentuje się przednio. Widowisko zapowiada się na prawdziwie dramatyczny kawał telewizji.

Serial napisany i wyprodukowany przez Jessego Armstronga (Peep Show, Babylon) będzie liczył 10 odcinków. Za kamerą stanie Adam McKay (Ant-ManBig Short), a w samym serialu zobaczymy m.in. Briana Coxa, Jeremy’ego Stronga, Kierana Culkina oraz Sarah Snook. Premiera Succession już w czerwcu.

Sukcesja na HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

serial the mechanism o mechanismo netflix polska

Nadchodzi The Mechanism od twórców Narcos. Zapowiada się wybornie

Zabójstwo Versace: American Crime Story s01e01 - recenzja
8/10

Zabójstwo Versace: American Crime Story – recenzja s01e01