Shogun oglądaj online serial disney

Obsada Sukcesji wynegocjowała rekordowe stawki. Zazdrościmy

Dariusz Filipek
1 min czytania
Sukcesja (HBO)

Z ostatniej chwili

Chociaż produkcja trzeciego sezonu Sukcesji została chwilowo wstrzymana z powodu pandemii koronawirusa, to nie przeszkodziło aktorom wynegocjować rekordowych stawek za występ w serialu.

Pierwszy sezon Sukcesji nie był wielkim hitem, chociaż zjednał sobie widzów i krytyków, ale już drugi stał się wielkim przebojem. Widowisko opowiadające o rodzinie magnata medialnego zachwyca widzów ostrą jak brzytwa opowieścią o patologiach w świecie wielkich pieniędzy. Wartością dla serialu jest nie tylko opowieść sama w sobie, ale również świetna obsada, która genialnie odnalazła się w formule serialu.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

I to właśnie aktorzy występujący w Sukcesji mają obecnie najwięcej powodów do zadowolenia, gdyż wynegocjowali rekordowe stawki za występ w trzecim sezonie. Według Deadline już teraz dostali 25% wynegocjowanych stawek, kolejne 25% otrzymają w momencie rozpoczęcia produkcji, a pozostałe 50% w chwili rozpoczęcia zdjęć do najnowszej odsłony widowiska HBO.

Jeszcze niedawno dochodziły do nas głosy, że umowa z Brianem Coxem wygasła, a reszta obsady jest w trakcie negocjacji nowych kontraktów. Rozmowy zostały zakończone i według Deadline aktor wcielający się w Logana Roya ma dostać między 400 a 500 tysięcy dolarów za udział w odcinku.

Reszta głównej ekipy również ma powody do zadowolenia, gdyż Jeremy Strong, Kieran Culkin i Sarah Snook, którzy wcielają się w dzieci Logana, mieli również wynegocjować duży wzrost pensji – ponad 300 tysięcy dolarów za odcinek.

Nie są to pieniądze tak duże, jak te, którymi operują bohaterzy serialu, ale biorąc pod uwagę, iż każdy sezon ma 10 odcinków, to można im tylko pozazdrościć.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Oglądaj online serial Sukcesja w serwisie HBO GO >>

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x