Sukcesja sezon 3 hbo go zarobki
Sukcesja (HBO)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL

Obsada Sukcesji wynegocjowała rekordowe stawki. Zazdrościmy

Chociaż produkcja trzeciego sezonu Sukcesji została chwilowo wstrzymana z powodu pandemii koronawirusa, to nie przeszkodziło aktorom wynegocjować rekordowych stawek za występ w serialu.

Pierwszy sezon Sukcesji nie był wielkim hitem, chociaż zjednał sobie widzów i krytyków, ale już drugi stał się wielkim przebojem. Widowisko opowiadające o rodzinie magnata medialnego zachwyca widzów ostrą jak brzytwa opowieścią o patologiach w świecie wielkich pieniędzy. Wartością dla serialu jest nie tylko opowieść sama w sobie, ale również świetna obsada, która genialnie odnalazła się w formule serialu.

I to właśnie aktorzy występujący w Sukcesji mają obecnie najwięcej powodów do zadowolenia, gdyż wynegocjowali rekordowe stawki za występ w trzecim sezonie. Według Deadline już teraz dostali 25% wynegocjowanych stawek, kolejne 25% otrzymają w momencie rozpoczęcia produkcji, a pozostałe 50% w chwili rozpoczęcia zdjęć do najnowszej odsłony widowiska HBO.

Jeszcze niedawno dochodziły do nas głosy, że umowa z Brianem Coxem wygasła, a reszta obsady jest w trakcie negocjacji nowych kontraktów. Rozmowy zostały zakończone i według Deadline aktor wcielający się w Logana Roya ma dostać między 400 a 500 tysięcy dolarów za udział w odcinku.

Reszta głównej ekipy również ma powody do zadowolenia, gdyż Jeremy Strong, Kieran Culkin i Sarah Snook, którzy wcielają się w dzieci Logana, mieli również wynegocjować duży wzrost pensji – ponad 300 tysięcy dolarów za odcinek.

Nie są to pieniądze tak duże, jak te, którymi operują bohaterzy serialu, ale biorąc pod uwagę, iż każdy sezon ma 10 odcinków, to można im tylko pozazdrościć.

Oglądaj online serial Sukcesja w serwisie HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

wyjaśniamy koronawirus netflix serial dokumentalny

Wyjaśniamy: Koronawirus to serial dokumentalny Netflixa o pandemii

Ted Bundy: Falling for a Killer
8/10

Ted Bundy: Falling for a Killer – sezon 1 – recenzja serialu dokumentalnego