The Boys sezon 4

Syn Christophera Reeve’a Nowym Supermanem? Fani Domagają się Willa Reeve’a w Pelerynie!

Łukasz Mendak
3 min czytania

Z ostatniej chwili

Fani Supermana chcą, by syn Christophera Reeve’a, Will Reeve, przejął pelerynę. Choć jest prezenterem telewizyjnym, jego podobieństwo do ojca budzi u niektórych nadzieje na nowego Supermana.

- Reklama -
Ad image

Fani Supermana dzielą się na dwa obozy – jeden z nich uważa, że idealnym Człowiekiem ze stali był Christopher Reeve, a drugi, że to miano przypada Henry’emu Cavillowi. Ci pierwsi są tak zafascynowani tym, jak Clarka Kenta sportretował zmarły aktor, że w roli następnego Supermana widzą nie Davida Corensweta, który portretuje go w przyszłorocznym filmie Jamesa Gunna, a o rok starszego Willa Reeve’a, syna aktora, który wcielił się w superbohatera pierwszy raz w filmie Richarda Donnera z 1978 roku.

Ankieta: Kogo widzicie najbardziej w roli Supermana?

Will Reeve nie ma na koncie spektakularnej kariery aktorskiej. Pojawił się na ekranie zaledwie kilka razy, kiedy był o wiele młodszy, a dziś syn znanego aktora, chociaż fizycznie bardzo podobny do ojca, to zajmuje się przede wszystkim innym rodzajem rozrywki. Jest prezenterem telewizyjnym programu śniadaniowego “Good Morning America”, który w tym roku przeprowadził głośny wywiad z księciem Harrym. To właśnie podczas niego po raz pierwszy członek rodziny królewskiej wypowiedział się o raku ojca, Króla Karola III.

Dziennikarz jak Clark Kent

Ta rozmowa musiała być trudna również dla samego dziennikarza, gdyż zmarł mu nie tylko ojciec, ale również matka, u której zdiagnozowano raka płuc i odeszła w 2006 roku, nieco ponad rok po mężu.

Chociaż Will Reeve sprawdza się jako telewizyjny reporter, to wielu fanów najchętniej wsadziłoby go w buty ojca, który przez lata grał Supermana. Jednak syn już poniekąd wciela się w tego bohatera w prawdziwym życiu i tak jak cywilne alter ego superbohatera jest dziennikarzem.

Dziennikarz skończył Uniwersytet Harvarda i w 2015 roku zaczął pracę jako prezenter SportsCenter w ESPN. Do dziś zostaje pod medialnym parasolem Disneya, gdzie poza “Good Morning America” od 2018 roku pracuje dla ABC News – od tego czasu można było go zobaczyć między innymi w programach “World News Tonight with David Muir”, “Nightline” czy “ABC News Live”.

- Reklama -
Skazana Max serial

Will Reeve na Supermana?

Will Reeve ma świadomość, że jest podobny do ojca, ale nic nie wskazuje na to, żeby miał na poważnie zabrać się za aktorstwo. Jakkolwiek nigdy nie mówmy nigdy, bo być może jakimś przedziwnym splotem okoliczności jeszcze zobaczymy go przywdziewającego pelerynę.

Will Reeve jako Superman
Tak Will Reeve wyglądałby, gdyby wcielał się w Supermana

Poprzednie filmowe i serialowe inkarnacje superbohatera możecie obejrzeć między innymi w serwisie Max, gdzie poza aktorskimi historiami jest również sporo kreskówek z tą komiksową ikoną w roli głównej.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz