Fragment Suspirii – obłąkańczy taniec Dakoty Johnson budzi niepokój

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 41 wyświetleń
1 min czytania
Dakota Johnson w Suspirii (Amazon Studios)Kiedy wertuję pokręcone zakątki umysłu, docierając do półki z najbardziej wyczekiwanymi filmami, nowa Suspiria zajmuje jedno z czołowych miejsc w 2018 roku. Po opublikowanym fragmencie filmu jeszcze bardziej nie mogę doczekać się widowiska Luca Guadagnino.

Suspiria przeniesie nas za mury berlińskiego zespołu tanecznego. Uznanego, ale jednocześnie targanego dziwnymi zdarzeniami. Jakiegoś rodzaju mrok spowija to miejsce, a szaleństwo dotyka kolejne osoby.

Chociaż remake filmu z 1977 roku ma kroczyć własną ścieżką, to można śmiało zakładać, iż w pewnym stopniu odda klimat i grozę włoskiego oryginału. Jeśli tak będzie, spodziewajcie się dziwnych, psychotycznych zdarzeń, które będą skutkowały krwawymi zejściami. Krótki fragment filmu doskonale pokazuje, że obłąkańcza otoczka jest żywo obecna w tym widowisku.

Suspiria zadebiutuje na srebrnym ekranie w Nowym Jorku i Los Angeles 26 października. Szeroka premiera w Stanach Zjednoczonych odbędzie się niedługo później, bo 2 listopada. Już 1 września film zobaczą uczestnicy Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. W Polsce od 2 listopada widowisko będzie dystrybuowało Kino Świat. Film ma trwać aż 2 godziny i 32 minuty.

Niedawno pojawiły się również nowe plakaty promujące Suspirię. Możecie na nich zobaczyć Angelę Winkler jako panią Tanner, Chloe Grace Moretz jako Patricię, Miję Goth jak Sarę, Renee Soutendijk jako panię Huller oraz odgrywającą pierwsze skrzypce w powyższym fragmencie filmu, Dakotę Johnson w roli Susie.

[envira-gallery id=”37165″]

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x