Suspiria 2018
Dakota Johnson w Suspirii (Amazon Studios)
in

SUPER!SUPER!

Fragment Suspirii – obłąkańczy taniec Dakoty Johnson budzi niepokój

Kiedy wertuję pokręcone zakątki umysłu, docierając do półki z najbardziej wyczekiwanymi filmami, nowa Suspiria zajmuje jedno z czołowych miejsc w 2018 roku. Po opublikowanym fragmencie filmu jeszcze bardziej nie mogę doczekać się widowiska Luca Guadagnino.

Suspiria przeniesie nas za mury berlińskiego zespołu tanecznego. Uznanego, ale jednocześnie targanego dziwnymi zdarzeniami. Jakiegoś rodzaju mrok spowija to miejsce, a szaleństwo dotyka kolejne osoby.

Chociaż remake filmu z 1977 roku ma kroczyć własną ścieżką, to można śmiało zakładać, iż w pewnym stopniu odda klimat i grozę włoskiego oryginału. Jeśli tak będzie, spodziewajcie się dziwnych, psychotycznych zdarzeń, które będą skutkowały krwawymi zejściami. Krótki fragment filmu doskonale pokazuje, że obłąkańcza otoczka jest żywo obecna w tym widowisku.

Suspiria zadebiutuje na srebrnym ekranie w Nowym Jorku i Los Angeles 26 października. Szeroka premiera w Stanach Zjednoczonych odbędzie się niedługo później, bo 2 listopada. Już 1 września film zobaczą uczestnicy Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. W Polsce od 2 listopada widowisko będzie dystrybuowało Kino Świat. Film ma trwać aż 2 godziny i 32 minuty.

Niedawno pojawiły się również nowe plakaty promujące Suspirię. Możecie na nich zobaczyć Angelę Winkler jako panią Tanner, Chloe Grace Moretz jako Patricię, Miję Goth jak Sarę, Renee Soutendijk jako panię Huller oraz odgrywającą pierwsze skrzypce w powyższym fragmencie filmu, Dakotę Johnson w roli Susie.

[envira-gallery id=”37165″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

American Horror Story: Apocalypse

Niepokojąca i mroczna zapowiedź American Horror Story: Apocalypse

Serial Hulu The First 2018

The First – oscarowa obsada, genialne wykonanie i twórca House of Cards