suspiria 2018 recenzje opinie
Suspiria (źródło: Amazon Studios)
in

SUPER!SUPER! WTF?!WTF?! SZOKSZOK

Pierwsze oceny Suspirii są świetne, ale to nie horror dla każdego

Można było się tego spodziewać. Nowa wersja Suspirii zapowiadała się tak niepokojąco, jak i specyficznie. Najwidoczniej ta specyfika nie odpowiada wszystkim krytykom.

Recenzenci na Rotten Tomatoes, którzy już widzieli Suspirię, podzielili się na dwa obozy. Film Luca Guadagnino ma zaledwie 62% pozytywnych opinii przy świetnej średniej ocenie 8,6/10! Do tej pory do serwisu napłynęło szesnaście recenzji. To doskonale pokazuje, że krytycy podzielili się na dwa obozy. Jedni nową wersję filmu Dario Argento kochają, inni widowiskiem gardzą.

Suspiria opowiada o berlińskim zespole tanecznym, który nawiedza niewytłumaczalne szaleństwo. W produkcji zobaczymy m.in. Dakotę Johnson, Angelę Winkler, Chloe Grace Moretz, Miję Goth, Renee Soutendijk, a także polską aktorkę, Małgorzatę Belę.

Remake hitowej produkcji z 1977 roku jeszcze czeka na szeroką dystrybucję w kinach. Premiera w Polsce została ustalona na 2 listopada. Film trwa aż 2 godziny i 32 minuty.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

seriale wrzesień 2018 mayans mc serial you ty netflix 2018 maniac wariat manifest nbc the purge serial 2018

TOP 5 najbardziej oczekiwanych nowych seriali we wrześniu

netflix wiedzmin henry cavill geralt z rivii

Poznaliśmy netflixowego Wiedźmina. Henry Cavill wcieli się w Geralta z Rivii