suspiria 2018 recenzje opinie
Suspiria (źródło: Amazon Studios)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK OkropneOkropne

Pierwsze oceny Suspirii są świetne, ale to nie horror dla każdego

Można było się tego spodziewać. Nowa wersja Suspirii zapowiadała się tak niepokojąco, jak i specyficznie. Najwidoczniej ta specyfika nie odpowiada wszystkim krytykom.

Recenzenci na Rotten Tomatoes, którzy już widzieli Suspirię, podzielili się na dwa obozy. Film Luca Guadagnino ma zaledwie 62% pozytywnych opinii przy świetnej średniej ocenie 8,6/10! Do tej pory do serwisu napłynęło szesnaście recenzji. To doskonale pokazuje, że krytycy podzielili się na dwa obozy. Jedni nową wersję filmu Dario Argento kochają, inni widowiskiem gardzą.

Suspiria opowiada o berlińskim zespole tanecznym, który nawiedza niewytłumaczalne szaleństwo. W produkcji zobaczymy m.in. Dakotę Johnson, Angelę Winkler, Chloe Grace Moretz, Miję Goth, Renee Soutendijk, a także polską aktorkę, Małgorzatę Belę.

Remake hitowej produkcji z 1977 roku jeszcze czeka na szeroką dystrybucję w kinach. Premiera w Polsce została ustalona na 2 listopada. Film trwa aż 2 godziny i 32 minuty.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

seriale wrzesień 2018 mayans mc serial you ty netflix 2018 maniac wariat manifest nbc the purge serial 2018

TOP 5 najbardziej oczekiwanych nowych seriali we wrześniu

netflix wiedzmin henry cavill geralt z rivii

Poznaliśmy netflixowego Wiedźmina. Henry Cavill wcieli się w Geralta z Rivii