suspiria 2018 recenzje opinie
Suspiria (źródło: Amazon Studios)
in

SUPER!SUPER! WTF?!WTF?! SZOKSZOK

Pierwsze oceny Suspirii są świetne, ale to nie horror dla każdego

Można było się tego spodziewać. Nowa wersja Suspirii zapowiadała się tak niepokojąco, jak i specyficznie. Najwidoczniej ta specyfika nie odpowiada wszystkim krytykom.

Recenzenci na Rotten Tomatoes, którzy już widzieli Suspirię, podzielili się na dwa obozy. Film Luca Guadagnino ma zaledwie 62% pozytywnych opinii przy świetnej średniej ocenie 8,6/10! Do tej pory do serwisu napłynęło szesnaście recenzji. To doskonale pokazuje, że krytycy podzielili się na dwa obozy. Jedni nową wersję filmu Dario Argento kochają, inni widowiskiem gardzą.

Suspiria opowiada o berlińskim zespole tanecznym, który nawiedza niewytłumaczalne szaleństwo. W produkcji zobaczymy m.in. Dakotę Johnson, Angelę Winkler, Chloe Grace Moretz, Miję Goth, Renee Soutendijk, a także polską aktorkę, Małgorzatę Belę.

Remake hitowej produkcji z 1977 roku jeszcze czeka na szeroką dystrybucję w kinach. Premiera w Polsce została ustalona na 2 listopada. Film trwa aż 2 godziny i 32 minuty.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

seriale wrzesień 2018 mayans mc serial you ty netflix 2018 maniac wariat manifest nbc the purge serial 2018

TOP 5 najbardziej oczekiwanych nowych seriali we wrześniu

netflix wiedzmin henry cavill geralt z rivii

Poznaliśmy netflixowego Wiedźmina. Henry Cavill wcieli się w Geralta z Rivii